Bez kategorii

Zautomatyzuj swoją linię do pakowania kawyDziałasz w branży kawowej i szukasz dobrych, niezawodnych maszyn do pakowania całej tej kawy? Jeśli chodzi o pakowanie, istnieje wiele różnych maszyn do kawy – maszyny do napełniania kawy, maszyny do zamykania, maszyny do zaklejania, maszyny do pakowania, maszyny do kodowania i maszyny do etykietowania.

Wybór odpowiedniego typu maszyny ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy i może być bardzo mylący. Niewłaściwe opakowanie może zrujnować Twój biznes, ponieważ świeżo pachnąca kawa jest tym, czego pragną wszyscy miłośnicy kawy. Nikt nie kupi źle zapakowanej, nieświeżej kawy, która nie ma aromatu.

Maszyna do napełniania i zamykania kawy

Opakowania kawy składają się z kawy ziarnistej, dripa oraz kawy mielonej (proszki instant i proszki mielone). Pakowanie kawy to nie tylko wzięcie sakiewki czy torebki i napełnienie jej ziarnami lub proszkiem. Oprócz jakości materiału do pakowania ważny jest sam sposób pakowania kawy.

Istnieją maszyny, które pomogą Ci zapakować kawę we właściwy sposób, aby spełnić wymagania Twoich klientów. Nasze maszyny mogą obsługiwać różne rodzaje kawy, różne materiały opakowaniowe i zapewniają, że Twój produkt jest pakowany tak, aby robił wrażenie.

Automatyczne obrotowe maszyny do napełniania i zamykania
Jeśli chcesz napełniać i zamykać kawę w zakupionych wcześniej saszetkach lub torebkach, powinieneś rozważyć automatyczne pakowarki rotacyjne. W razie potrzeby możesz użyć odkurzacza, aby usunąć cały nadmiar powietrza i uzyskać schludne małe opakowanie.

Kiedy Twój biznes kawowy się rozwija, nie chcesz tracić czasu i pieniędzy na zatrudnianie zasobów ludzkich do jednolitego napełniania i pakowania kawy. Maszyna rotacyjna jest przeznaczona do przemieszczania wstępnie uformowanej torebki w sposób rotacyjny pomiędzy różnymi stacjami.

Proces pakowania
Kawa będzie pakowana w następującej kolejności:

Zrobotyzowane ramię wprowadzi worki do maszyny; jest tu bardzo mały wymóg ingerencji człowieka.
Rolka podająca torebki przeniesie torebki do stacji podawania. Ruch będzie rozłożony równomiernie. Urządzenie do ładowania worków podniesie torebkę i dobrze ją uchwyci we wszystkich procesach.
Przyssawki próżniowe otworzą worki w zależności od modelu (z lub bez ponownego zamknięcia na zamek błyskawiczny)
Do torebek wlewa się kawę. Urządzenie napełniające odmierzy i napełni worki zgodnie z ustawieniami.
Maszyna delikatnie wstrząśnie woreczkiem, aby luźna zawartość osiadła na dnie.
Deflatory wycisną pozostałe powietrze przed zamknięciem woreczka.
Uszczelnienie zostanie wzmocnione i spłaszczone przez listwę chłodzącą.
Pakiet jest gotowy

Gotowa maszyna do pakowania kawy w torebkach
Automatyczna maszyna do napełniania i zamykania serii MR może pakować 80 torebek na minutę. Można go otworzyć przed zakupem, napełnić go kawą i zapieczętować, aby wyglądał schludnie i wytwornie. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się użyć paczki z zamkiem błyskawicznym, czy paczki stojącej, ta maszyna może zaoszczędzić dużo czasu i wykonać świetną robotę przy pakowaniu.

Można go również połączyć z innymi urządzeniami w dalszych opakowaniach — takimi jak zaklejarka kartonów, waga kontrolna, napełniarka do płynów itp. Załadunek, napełnianie i zamykanie jest całkowicie zautomatyzowane, dzięki czemu praca jest dla Ciebie prosta i szybka. System smarowania jest również automatyczny, a sama maszyna jest wykonana z ciężkich części zapewniających trwałość.

Maszyna do pakowania próżniowego kawy
Różni klienci mają różne potrzeby. Chociaż kawa jest zwykle pakowana w zwykłe torebki, niektórzy klienci mogą nie lubić wybrzuszenia w opakowaniu i mogą poprosić o pakowanie próżniowe. Może to być oszczędność miejsca w spiżarni lub podczas pakowania.

W pełni zautomatyzowana rotacyjna zgrzewarka próżniowa z serii może pakować 85 torebek na minutę. Komora próżniowa jest przezroczysta, co pozwala sprawdzić stan komory bez konieczności otwierania jakiejkolwiek części. Możesz używać tej zgrzewarki próżniowej z prawie wszystkimi typami napełniarek – automatycznych lub nie. Możemy również zaoferować Państwu maszynę wykonaną na zamówienie do pakowania dużych ilości.

Pionowa maszyna do napełniania form kawy
Opakowanie musi być idealne dla wszystkich saszetek i saszetek z kawą. Trochę dodatkowego proszku lub płynu może zepsuć opakowanie i spowodować wycieki, a nikt nie chce, aby płyn z kawy wylał się na jego rzeczy osobiste.

Pionowa maszyna pakująca z serii (420/520/720) przeznaczona jest do pakowania 60 torebek na minutę. Całe podawanie, odmierzanie, zamykanie, data drukowania i liczenie są w tej maszynie w pełni zautomatyzowane. Możesz zaoszczędzić dużo czasu i uzyskać jednolite profesjonalne wykończenie wszystkich swoich pakietów. Możesz nawet dostosować parametry do różnych potrzeb pakowania.

Wniosek
Wybór odpowiedniej maszyny do pakowania kawy może być uciążliwym procesem. Może to być stresujące, ponieważ zły wybór może spowodować wiele szkód dla Twojej firmy – zarówno pod względem finansowym, jak i reputacyjnym. Wymienione powyżej zautomatyzowane maszyny mogą odpowiadać różnym potrzebom w zakresie pakowania i pomóc w poprawie Twojej firmy i reputacji w branży.

Leave a Reply