Bez kategorii

Torebki na herbatę

zajmuje się produkcją i dostarczaniem różnych rozwiązań w zakresie pakowania herbaty dla klientów rozsianych po całym świecie. Nasza organizacja z sukcesem rozszerzyła swoją działalność na rynku dzięki oferowanej wysokiej jakości gamie torebek do pakowania herbaty. Wykorzystujemy zaawansowane technologie i materiały o optymalnej jakości do produkcji naszych toreb o różnych rozmiarach, kolorach, stylach i fakturach. Nasi szanowni klienci są w stanie skorzystać z tych torebek herbaty w najbardziej przystępnych cenach.

Te torby są dostępne w szerokiej gamie stylów, w tym
➡ Woreczki
stojące DOYPACK

➡ Woreczki
Pillow ➡ Wysokobarierowe torby o wyglądzie juty ➡ Torebki papierowe
Kraft Woreczki z
bocznym zgrzewem
➡ Woreczki z fałdą
Wszystkie te torebki do pakowania herbaty zawierają różne folie plastikowe, takie jak LLDPE, BOPP, MET, PPE i PE z laminowaną folią metalizowaną lub aluminiową, które zapewniają elastyczność i trwałość, a także wydłużają okres przydatności do spożycia produktów. Produkujemy również torebki na herbatę z nadrukiem w 9 kolorach przy użyciu najnowszej techniki rotograwiury. Te woreczki byłyby skutecznym narzędziem marketingowym, ponieważ są dostępne z logo firmy, nazwą marki i innymi przydatnymi informacjami o produktach.

Dodajemy również różne modyfikacje do naszych torebek do pakowania herbaty, które obejmują
➡ Wycięcie do łez
➡ Zawór odgazowujący
➡ Otwory do
zawieszania ➡ Zamknięcie na zamek błyskawiczny
➡ Gniazdo Euro
➡ Przezroczyste okienko
Jeśli więc szukasz rozwiązań do pakowania herbaty, które chronią produkty herbaciane przed wilgocią, utlenianiem i zapachami, skontaktuj się z nami i skorzystaj z szerokiej gamy elastycznych, trwałych i ekonomicznych torebek do pakowania herbaty.

Leave a Reply