Bez kategorii

Torebki na karmę dla zwierząt

Pierwszym krokiem do pakowania karmy dla zwierząt domowych jest wybór stylu torby. Czy chcesz woreczki stojące z zamkiem błyskawicznym, woreczki z klinem bocznym bez zamka, woreczki na poduszki, woreczki z trzema zgrzewami bocznymi, woreczki z płaskim dnem. Dlatego najpierw wybierz styl torby. Wybierając styl torby, upewnij się, gdzie chcesz umieścić tę torbę i jak szybko klient może zobaczyć Twoje torby, aby sprzedaż była generowana szybko. Dostępnych jest wiele rodzajów toreb, takich jak woreczki stojące, torby z fałdą boczną, torby z fałdami bocznymi z uszczelnieniem po bokach, torby zgrzewane poczwórnie, woreczki z płaskim dnem. Możemy naprawić zamek błyskawiczny, dziurkę do zawieszania, zerwanie supełka w każdej wielkości torebki. Daj nam znać, jeśli potrzebujesz wyściółki okiennej lub foliowej w opakowaniu karmy dla zwierząt. Przed podjęciem decyzji co do rozmiaru, prosimy o fizyczne sprawdzenie worków, wypełniając je wewnątrz karmy dla zwierząt, abyśmy mogli sprawdzić wymagany rozmiar.

Pakowanie karmy dla zwierząt jest bardzo ważne. Musimy wybrać odpowiedni materiał na produkt, abyśmy mogli przedłużyć okres przydatności karmy dla zwierząt domowych. Pomagamy w wyborze najlepszego materiału do pakowania karmy dla zwierząt.

Możemy wykonać opakowania na karmę dla psów do 10 kilogramów lub nawet więcej. Po napełnieniu woreczka karmą dla psów, upewnij się, że worek został szczelnie zamknięty. Uszczelnienie worka powinno być idealne po napełnieniu wnętrza. Dobre uszczelnienie można uzyskać, biorąc pod uwagę dokładne ciśnienie, odpowiednią temperaturę i właściwy czas zgrzewania.

Możemy wykonać woreczki laminowane folią, okienkowe, matowe, z brązowego papieru kraft i cynowe do pakowania karmy dla zwierząt domowych / karmy dla psów.

Posiadamy torebki na karmę gotową do spożycia.

Leave a Reply