Bez kategorii

Helpack ekologiczne puszki przyszłości

Producent puszek do napojów, Helpack, po raz kolejny potwierdziła swoją wiodącą pozycję producenta innowacyjnych opakowań napojów. oficjalnie zaprezentowano system wielokrotnego zamknięcia puszki.

Światowy sukces: zamykane puszki do napojów od Helpack podbijają rynki.
Linia do produkcji najnowszego wciąż zyskuje uznanie, ponieważ światowe zapotrzebowanie na innowacyjne opakowania wciąż rośnie. Helpack rozwiązuje problem zamknięcia puszki z napojem, po jej otwarciu, bez zmiany jej cylindrycznego kształtu. Klienci w branży napojowej już wprowadzili nową technologię. Helpack oferuje dwa inne rozwiązania dotyczące zamknięć puszek: Alu Bottle oraz Help Can.

Zamkniecia aluminiowej puszki z integrowanym, płaskim, plastikowym mechanizmem otwarcia. Takie rozwiązanie utrzymuje klasyczny, cylindryczny kształt puszki, co stanowi jego kluczową zaletę logistyczną: puszki z systemem zamknięcia mogą być przechowywane i ustawiane gęsto obok siebie. Podobnie jak standardowe zamknięcie puszki, tworzy całkowitą barierę nieprzepuszczalną dla światła i powietrza, dzięki czemu napój zachowuje jakość i świeżość, oraz może być przechowywany przez dłuższy czas. Nie ma możliwości ingerencji w mechanizm zamykający, dzięki czemu konsument może sprawdzić, czy zamknięcie nie zostało naruszone przed pierwszym otwarciem. Aby otworzyć lub ponownie zamknąć puszkę, należy przesunąć kciukiem plastikowy element zamykający .

Podobnie jak pozostałe puszki do napojów, opakowania mogą być łatwo i w pełni poddane recyklingowi. Ponieważ ilość plastiku użyta do produkcji mechanizmu zamykającego jest niewielka, nie zmienia ona możliwości powtórnego przetworzenia puszki. Od samego początku prace nad opakowaniem skupiły się na dwóch kluczowych elementach: z jednej strony klient powinien móc zamknąć i otworzyć puszkę z łatwością; z drugiej warunkiem koniecznym jest zapewnienie szczelności przy zamykaniu oraz stabilności ciśnienia puszki.

Sukces już przewyższył oczekiwania, a pierwsza komercyjna linia osiągnęła pełne moce produkcyjne. Rozwiązania zaczęła sprzedawać swój napój energetyczny w supermarketach oraz na stacjach benzynowych we Francji w 2008. Dziś napój w zamykanych puszkach jest dostępny równieżw Holandii i Szwajcarii. Ponieważ pierwsza maszyna produkcyjna osiąga przerób zbliżony do maksymalnej mocy, producenci puszki w roku planują uruchomić drugą maszynę.

Zamknięcie to rewolucja na rynku puszek do napojów, ponieważ po raz pierwszy udało się nam stworzyć rozwiązanie rynkowe, które nie zmienia klasycznego kształtu puszki, zachowując łatwość transportu oraz walory ekologiczne – wyjaśnia Miles. Możliwość ponownego zamykania stwarza nowe możliwości marketingowe dla naszych klientów.

Nowoczesne dostępne rozwiązania zamykające
Ball zajął pozycję wiodącego producenta zamykanych puszek, oferując dwa kolejne rozwiązania. Alu Bottle to wąskie opakowanie łączące zalety klasycznej puszki do napojów z zaletami butelki. , która w pełni podlega recyklingowi, szybko się chłodzi i jest niezwykle wygodna. Butelki premium, dostępne w wielu pojemnościach, aż do 500 ml, mogą służyć do sprzedaży piwa, napojów energetycznych, kawy oraz napojów funkcjonalnych. Butelki premium 'Silver Aluminum Print.

W przeciwieństwie do poprzedników, większa puszka posiada zamknięcie w nieco bardziej industrialnym stylu. Nacelowana jest na mężczyzn i ich ulubione napoje, w tym piwo i napoje energetyczne. Puszka Jumbo Cap jest dostępna w większych objętościach niż butelki Alu, aż do jednego litra. Firmy wspierające środowisko motorowe, wykorzystały zalety dużego opakowania. Wspólnie stworzyły nowy napój energetyczny Puszka Can o pojemności 950 ml , daje duże możliwości marketingowe. W tym projekcie w niezwykle atrakcyjny sposób połączono obie marki, aby przyciągnąć fanów 'Custom Cars’.

Leave a Reply