Naważarka wibracyjna z półką Z 10-5000g do sypkich herbaty peletu ziaren nasion
| Zakres ważenia | Z 10-5000g |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 11 |
Dozownik 30-300 ml 2 głowice do gęstych i półpłynnych produktów półautomatyczna
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 12-22 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 30 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Siłownik pnematyczny, Zbiornik |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | Na magazynie |
| Opcje płatne | Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie, Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 900x500x1050 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 30 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik 50-500 ml 2 głowice do gęstych i półpłynnych produktów półautomatyczna
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | 50-500 ml |
| Wydajność szt./minutę | 12-22 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 30 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Siłownik pnematyczny, Zbiornik |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | Na magazynie |
| Opcje płatne | Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie, Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 900x500x1050 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 30 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Zgrzewarka ciągła z datownikiem +wyciąg powietrza lub podanie gazu
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
|---|---|
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Wydajność szt./minutę | 12 |
| Temperatura pracy °C | 0-300 |
| DRUKARKI | Termotransferowa |
| Waga maszyny (kg) | 170 |
Automat nasypujące granulat w gotowe torebki doypack z korkiem worki ze struną i saszetki
Torebka Block Torebka Block struna z wentylem przód Torebka Doypack typ płaski Torebka Doypack z wycięciem Torebka Doypack ze struną Torebka Fold z paskiem Torebka z fałdami
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI |
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mięso i ryby, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Ryż, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Wagowy liniowy |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Lej, maszyna pakująca, Mieszalnik, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Zgrzew |
| Głowice | 1, 4 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 50 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Maszyna do automatycznego etykietowania etykiet termokurczliwych sleeve model 250 i obkurczania w tunelu
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Termokurczliwe rękawy sleeve |
| Miejsce etykietowania | Bok, Do okoła, Góra, Przód, Tył |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 30-250 |
| Wysokość etykiety (mm) | 30-280 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-125 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 0-150 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Grubość materiału (mm) | 0,035-0,13 |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 500 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76, 76-127 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| Materiał | OPS, PET, PVC |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Opcje płatne | Datownik, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Perforator etykiet, Pozycjonowanie produktu, Przenośnik podający, Tuby na inny wymiar etykiety, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 24, 3 |
| Waga maszyny (kg) | 450 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2000x1055x1550mm |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz, 380 V 50 Hz |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |