Zgrzewarka ciągła z datownikiem +wyciąg powietrza lub podanie gazu
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
|---|---|
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Wydajność szt./minutę | 12 |
| Temperatura pracy °C | 0-300 |
| DRUKARKI | Termotransferowa |
| Waga maszyny (kg) | 170 |
Naważarka liniowa 20-3000g 2 głowice wagonasypywarka do granulowanych AUF 2-2-1
| Zakres ważenia | 20-3000g Liniowa |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
Naważarka liniowa 2-300g 4 głowica wagonasypywarka do granulowanych AUF S4-2-1
| Zakres ważenia | 2-300g liniowa |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 70 |
Uniwersalna maszyna do automatycznego etykietowania butelek okrągłych i hexagonalnych
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Samoprzylepne etykiety |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 20-314 |
| Wysokość etykiety (mm) | 15-150 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 25-100 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 60-120 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 300 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| Opcje płatne | Datownik, Fotokomórka do pozycjonowania, Fotokomórka na transparentną folię, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 0,98 |
| Waga maszyny (kg) | 200 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1950x1100x1300 |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
Naważarka liniowa 1000-12000g 2 głowice wagonasypywarka do granulowanych AUF M2-2-1
| Zakres ważenia | 1000-12000g liniowa |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 25 |
Automat nasypujące granulat w gotowe torebki doypack z korkiem worki ze struną i saszetki
Torebka Block Torebka Block struna z wentylem przód Torebka Doypack typ płaski Torebka Doypack z wycięciem Torebka Doypack ze struną Torebka Fold z paskiem Torebka z fałdami
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI |
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mięso i ryby, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Ryż, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Wagowy liniowy |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Lej, maszyna pakująca, Mieszalnik, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Zgrzew |
| Głowice | 1, 4 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 50 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Maszyna do automatycznego etykietowania etykiet termokurczliwych sleeve model 250 i obkurczania w tunelu
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Termokurczliwe rękawy sleeve |
| Miejsce etykietowania | Bok, Do okoła, Góra, Przód, Tył |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 30-250 |
| Wysokość etykiety (mm) | 30-280 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-125 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 0-150 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Grubość materiału (mm) | 0,035-0,13 |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 500 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76, 76-127 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| Materiał | OPS, PET, PVC |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Opcje płatne | Datownik, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Perforator etykiet, Pozycjonowanie produktu, Przenośnik podający, Tuby na inny wymiar etykiety, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 24, 3 |
| Waga maszyny (kg) | 450 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2000x1055x1550mm |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz, 380 V 50 Hz |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |