Aplikator etykiet termokurczliwych sleeve 500 szt na minutę
(2) Nowy system dwóch pasów do utrzymywania ruchu na przenośniku
(3) Dwie szpule na ziemi – element opcjonalny
(4) Nowy panel operacyjny
(5) Maszyna zatrzymuje się, gdy nie ma już rękawa.
(6) Maszyna zatrzymuje się, gdy na przenośniku pojawiają się butelki
(7) Nowe silniki do oddzielania butelek w celu zatrzymania
(8) Maszyna zatrzymuje się, gdy nie docierają żadne butelkiZaleta
(1) Wydajność pojedynczej głowicy 500 butelek/minutę z tuleją o długości 10 cm.
(2) Wysoka prędkość serwomechanizmu, maszyna działa stabilnie i niezawodnie.
(3) Elegancki wygląd, zwarta konstrukcja. Łatwa operacja.
(4) Prosty uchwyt na trzpienie, łatwy proces wymiany części.
(5) Specjalna konstrukcja noża, płynniejsze cięcie, szybka i łatwa wymiana ostrzy.
(6) Wkładanie rękawów tylko wtedy, gdy przychodzą butelki, bez marnowania rękawów.
(7) Wykwalifikowany program w PLC sprawia, że maszyny działają płynnie.
(8) Wysoka przydatność wkładania rękawów.
(9) Rama wykonana jest ze stali nierdzewnej 304, nie ma problemu z rdzewieniem.
|
Maszyna |
Model maszyny |
500 |
|
Pojemność |
500 uderzeń na minutę (wysokość rękawa 10 cm) |
|
|
Rozmiar L*W*H |
2000*850*2000mm |
|
|
Waga |
800 kg |
|
|
Zasilanie |
AC3-fazy 220 V lub AC3-fazy 380 V |
|
|
Procent kwalifikowalności |
≥99,5% |
|
|
Całkowita moc |
3,5 kW |
|
|
Etykiety termokurczliwe |
Materiały |
PCV, PET, OPS |
|
Grubość |
0,035-0,05 mm |
|
|
Wysokość etykiet |
40 ~ 300 mm |
|
|
Płaska szerokość |
Maks. 210 mm |
|
|
Średnica wewnętrzna Rolka Etykiet |
76 mm lub 127 mm |
|
|
Butelki |
Wysokość |
Maks. 320 mm |
|
Średnica |
Ø28- Ø125mm |
|
|
Materiał |
Szkło, metal, plastik |
|
|
Kształty |
Butelki okrągłe, kwadratowe, płaskie i zakrzywione w kształcie miseczki |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Tunel do obkurczania etykiet sleeve V1 standard
Tunel do obkurczania etykiet termokurczliwych sleeve
Maszyna do etykietowania papierowymi etykietami na klej hotmelt 650 mm
| OPAKOWANIA | BUTELKI, ETYKIETY, PUSZKI, SŁOIKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Kształt podstawy | Koło |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Długość etykiety (mm) | 50-650 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-200 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 50-670 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Wydajność szt./minutę | 35-50 |
| Opcje płatne | Fotokomórka do pozycjonowania |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Moc maszyny kW | 3,7 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga maszyny (kg) | 370 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1220x1100x1500 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Kontrola temperatury, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Panel dotykowy, Prosta obsługa |
| Proces działania | Automatyczne, Półautomatyczne |
| Podzespoły | Europejskie, Weintec, Wysokiej jakości |
Maszyna do automatycznego etykietowania etykiet termokurczliwych sleeve model 250 i obkurczania w tunelu
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Termokurczliwe rękawy sleeve |
| Miejsce etykietowania | Bok, Do okoła, Góra, Przód, Tył |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 30-250 |
| Wysokość etykiety (mm) | 30-280 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-125 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 0-150 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Grubość materiału (mm) | 0,035-0,13 |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 500 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76, 76-127 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| Materiał | OPS, PET, PVC |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Opcje płatne | Datownik, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Perforator etykiet, Pozycjonowanie produktu, Przenośnik podający, Tuby na inny wymiar etykiety, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 24, 3 |
| Waga maszyny (kg) | 450 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2000x1055x1550mm |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz, 380 V 50 Hz |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.