Podajnik śrubowy przeznaczony do transportu produktów sypkich
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
|---|---|
| Typ produktu (zawartość) | Proszek, Puder, Suszone owoce |
| Pojemność zbiornika (l) | 110 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Opcje płatne | Dozownik ślimakowy |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 800x900x2500 |
| Moc maszyny kW | 1,7 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Prosta obsługa |
Podajnik śrubowy przeznaczony do transportu produktów sypkich
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
|---|---|
| Typ produktu (zawartość) | Proszek, Puder, Suszone owoce |
| Pojemność zbiornika (l) | 110 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Opcje płatne | Dozownik ślimakowy |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 3100x860x1000 mm |
| Moc maszyny kW | 0,4 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz, 380 V 50 Hz |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Prosta obsługa |
| Zakres ważenia |
Waga kontrolna taśmowa 2-200g AUF 200-2-2
| Wydajność szt./minutę | 150 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 5-200g AUF 200-2-1
| Wydajność szt./minutę | 150 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 100-1000g AUF 1000-1-1
| Wydajność szt./minutę | 80 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 100-1000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 5-200g 100 szt./min AUF 200-1-1
| Wydajność szt./minutę | 100 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g 100 szt./min |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 10-2000g 80 szt./min AUF 2000-1-1
| Wydajność szt./minutę | 80 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 10-2000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |