Bez kategorii

Torebki stojące na żywność: Doypack

Torebki stojące na żywność: Doypack
Do pakowania żywności i napojów w imieniu marek własnych i dystrybutorów, Helpack zawsze wybierał woreczki z wylewką . W szczególności w Helpack stosujemy dwa warianty opakowań do żywności: Doypack i Foldpack. Poniżej znajduje się przegląd ich cech.
Doypack i Foldpack to dwa rodzaje opakowań typu stand up pouch w polilaminacie. Oba są bardzo funkcjonalne pod względem konserwacji produktu, mają centralnie umieszczone zamknięcie i różne formaty zatyczek i dysz, są dostępne w różnych typach laminatów od dwóch do czterech warstw, z dodatkiem lub bez aluminium oraz z barierą lub bez.

Doypack jest bardziej odpowiedni dla mniejszych formatach , dostępnych w różnych pojemności między 70 ml i 250 ml , to jednak nadal obdarzone dużą stabilnością i równowaga; Zamiast tego Foldpack jest idealny dla objętości powyżej 200 ml, chociaż jest dostępny w wersjach od 70 ml do 500 ml i można go dostosować ze wszystkich czterech stron, co daje wspaniały efekt wizualny.

Doypacki i Foldpacki można uzupełnić klasyczną zakrętką z HDPE (polietylenu o wysokiej gęstości) o wadze 1,27 g lub jedną z naszych specjalnych nakrętek : Babycap lub Brickcap.

Aby uzyskać więcej informacji na temat opakowań i nakrętek używanych przez Helpack, czytaj dalej nasze wiadomości lub, jeśli wolisz, skontaktuj się z nami bezpośrednio .

Ten post jest również dostępny w: Włoski

Tagi: czapka , Foldpack , dystrybutorzy , Helpack , Doypack , opakowania na żywność , żywność woreczek , polylaminate , polylaminate , private label , wylewki torebek, wstać opakowania torebki , wstać woreczki , wstać woreczki do żywności

Leave a Reply