Parownik błyskawiczny mleka
JEDNOSTKA ODPAROWUJĄCA BŁYSKAWICZNIE
Odpowiednie pola i zasada działania
To urządzenie jest używane głównie na etapach poprzedzających produkcję mleka płynnego. Błyskawiczna waporyzacja próżniowa zagęszcza pot bez uszkadzania składników odżywczych, na przykład: sucha masa w pocie mlecznym 11,5%-12% może osiągnąć nawet 12,5%-13% po waporyzacji błyskawicznej, co zwiększa suchą masę i usuwa również zapach , aby zachować oryginalny smak mleka. Ta maszyna musi być dopasowana do innej maszyny grzewczej. Zwykle podłącza się go za rurą utrzymującą sterylizator, przy czym temperatura materiału wynosi około 90°C. Konkretna metoda połączenia odnosi się do schematu blokowego jednostki.
Glowny material
Powierzchnia tej maszyny stykająca się z materiałem jest wykonana ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, a uszczelniający kołnierz uszczelniający jest wykonany z jadalnej gumy silikonowej.
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 50-250ml
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 50 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x450x1600 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 100 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik 100-1000 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik do sypkich produktów 50-500g
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mechanizm nasypujący, Podajnik wibracyjny |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1030x600x1850 |
| Moc maszyny kW | 0,7 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 165 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 100-1000ml
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 35 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x500x1800 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 120 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Maszyna do etykietowania papierowymi etykietami na klej hotmelt
| OPAKOWANIA | BUTELKI, ETYKIETY, PUSZKI, SŁOIKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Folia w arkuszach, Papier etykietowy |
| Kształt podstawy | Koło |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Długość etykiety (mm) | 50-500 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-200 |
| Wysokość etykiety (mm) | 515 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 50-520 |
| Wydajność szt./minutę | 35-50 |
| Materiał | BOPP, FOLIA, PAPIER, PET |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Opcje płatne | Fotokomórka do pozycjonowania |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Moc maszyny kW | 3,5 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga maszyny (kg) | 370 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1070x1100x1500 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Kontrola temperatury, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Panel dotykowy, Prosta obsługa |
| Proces działania | Automatyczne, Półautomatyczne |
| Podzespoły | Europejskie, Weintec, Wysokiej jakości |
Maszyna do etykietowania papierowymi etykietami na klej hotmelt 650 mm
| OPAKOWANIA | BUTELKI, ETYKIETY, PUSZKI, SŁOIKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Kształt podstawy | Koło |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Długość etykiety (mm) | 50-650 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-200 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 50-670 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Wydajność szt./minutę | 35-50 |
| Opcje płatne | Fotokomórka do pozycjonowania |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Moc maszyny kW | 3,7 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga maszyny (kg) | 370 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1220x1100x1500 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Kontrola temperatury, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Panel dotykowy, Prosta obsługa |
| Proces działania | Automatyczne, Półautomatyczne |
| Podzespoły | Europejskie, Weintec, Wysokiej jakości |
Pompa dozująca gęste i półgęste pasty w butelki, torebki, słoiki
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Gęste płyny, Żadkie płyny |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Lej, maszyna pakująca, Mieszalnik, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 50 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.