Dozownik z naważarką do granulatów
| Głowice | 10 |
|---|---|
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Wydajność szt./minutę | 20, 30 |
| Pojemność zbiornika (l) | 1.0 / 0.8 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TUBY, WIADRA |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| TYP DOZOWNIKA | Wagowy kombinacyjny |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Powłoka teflonowa, Wersja ze stali szlachetnej, Zbiornik wibracyjny |
| Tolerancja +/- | 0,5-2 g |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 800x900x2500 |
| Moc maszyny kW | 2 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Silniki plc, Wymaga podłączenia kompresora |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
Automat pakujący w gotowe torebki doypack i saszetki ze struną
Torebka Block Torebka Block struna z wentylem przód Torebka Doypack typ płaski Torebka Doypack z wycięciem Torebka Doypack ze struną Torebka Fold z paskiem Torebka z fałdami
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, GRANULOWANE, Homogeniczne, LITE, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne, PROSZEK, Suszone, Sypkie, Tabletki, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Dżem, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kleje, Kosmetyki, Mąka, Mięso i ryby, mleko w proszku, Mydło, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Oleje jadalne, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Smary, Śmietana, Soki, Sól, Sosy, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Gęste płyny, Ślimakowy, Vaccum gaz, Wagowy kombinacyjny, Wagowy liniowy, Żadkie płyny |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | maszyna pakująca, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 100 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
Automat pakujący detale nieforemne w gotowe torebki doypack i saszetki ze struną
Torebka Block Torebka Block struna z wentylem przód Torebka Doypack typ płaski Torebka Doypack z wycięciem Torebka Doypack ze struną Torebka Fold z paskiem Torebka z fałdami
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI |
| Pakowanie | Detale, LITE, Niejednolite, Nieregularne, Suszone |
| Typ produktu (zawartość) | Detale, Elementy, Mięso i ryby, Owoce, Suszone owoce |
| TYP DOZOWNIKA | Wagowy kombinacyjny |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | maszyna pakująca, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Zgrzew |
| Głowice | 10 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 400, 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |