Maszyna termotransferowa do nanoszenia folii metalizowanej na zakrętki kosmetyczne
39,500.00 zł + VAT 23%
0
Opis
Zasilanie 220 V / 50 HZ
Moc 1000W
Prędkość 10-50 szt./min
Temperatura Max 300 ° C
Wysokość powierzchni roboczej 0-300 mm
Obszar drukowania 150x200mm
Miejsce pracy 220 x 17 0 mm / 125 x 125 mm
Odległość od środka do druku 160 mm
Waga 138 kg
Wymiary zewnętrzne 850x550x1530mm
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Warunki handlowe
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
SKU:
44756
Kategorie: DRUKU, HOT STAMPING, MASZYNY
Podobne produkty
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 50-250ml
5,800.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 50 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x450x1600 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 100 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik 50-500 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
6,900.00 zł + VAT 23%
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik 100-1000 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
7,900.00 zł + VAT 23%
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik gęstych i półpłynnych produktów półautomatyczna
11,900.00 zł – 14,900.00 złZakres cen: od 11,900.00 zł do 14,900.00 zł + VAT 23%
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 12-22 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 20 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Siłownik pnematyczny, Zbiornik |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie, Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 900x500x1050 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 30 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dozownik do sypkich produktów 50-500g
19,500.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mechanizm nasypujący, Podajnik wibracyjny |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1030x600x1850 |
| Moc maszyny kW | 0,7 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 165 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik gęstych lepkich cieczy 1-100 ml
19,900.00 zł + VAT 23%
Etykieciarka na linii produkcyjnej bocznego naklejania małych etykiet
29,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KARTONY, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WIELOPAKI, WORKI |
|---|---|
| Typ etykiety | Samoprzylepne etykiety |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 5-600 |
| Wysokość etykiety (mm) | 10-100, 10-160 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 25-200 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 0,2-150 |
| Wydajność szt./minutę | 0-200 |
| Tolerancja +/- | 0,5 mm, 1 mm |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 500 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| Materiał | OPS, PET, PVC |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pozioma, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Opcje płatne | Datownik, Pozycjonowanie produktu, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 0,4 |
| Waga maszyny (kg) | 70 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1300x1000x1300 |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Książki, teczki, karty, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy, Torebki, worki, koperty, folie |
Automatyczna maszyna do napełniania butelek 0,1-10 ml
130,000.00 zł + VAT 23%

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.