Maszyna pakująca w gotowe torebki doypack i saszetki
Podanie:
W pełni automatyczna, gotowa do pakowania torebka, charakteryzująca się szybką reakcją, niezawodnością i szybką zmianą, jest idealna do szerokiej gamy typów i asortymentów worków. Wyposażony w wypełniacz Auger i podnośnik Auger, jest szeroko stosowany do różnych rodzajów proszków
Modele i procesy :
Gotowy pakowacz kieszonkowy serii można podzielić na 8 stanowisk roboczych i 6 stanowisk roboczych pod względem ilości stanowisk w jednej maszynie. W szczególności całe procesy są zaangażowane na następujących stacjach:
1- Stacja do zbierania torebek (wymagana)
2- Stacja nadruku daty (wymagane)
3- Stacja do otwierania torebek (wymagana)
4- Stacja napełniania materiałem-1 (wymagane)
5- Stacja napełniania materiałem-2 (opcjonalnie)
6- Stacja odsysania powietrza (opcja)
7- Stacja wykrywania materiałów (opcjonalnie)
8- Stacja uszczelniania i wyprowadzania (wymagane)
Mapa procesu dla pakowaczy z 8 stacjami roboczymi
Uwagi: Wymagana stacja jest niezbędna do skompletowania pakietu.
Opcjonalna stacja jest wykonywana zgodnie z życzeniem klienta, takim jak urządzenie do otwierania zamka błyskawicznego, podwójne systemy dozowania, konfiguracje podwójnego uszczelnienia, urządzenie do płukania gazem, urządzenie do odprowadzania powietrza i tak dalej.
Zgodnie z przedstawionym przez Ciebie zdjęciem musisz wybrać 8 stanowisk pracy
Parametry techniczne:
Model
Typ opakowań
Torba stojąca, Torba z zakładkami, Torba z uchwytem, Torba papierowa, Torba na zamek błyskawiczny
Stacja robocza
Osiem stanowisk roboczych
Sakiewka
W
80-220mm
L
100-300mm
Pojemność
Do 50 worków / min (liczba właściwości produktu i zakresu napełnienia)
Zakres napełniania
0-3000g
Systemy dozowania
Wielogłowicowa skala kombinowana, skala liniowa, kubek objętościowy, wypełniacz ślimaka, wypełniacz tłokowy itp.
Napięcie
AC380V / 50Hz, trzy fazy (lub dostosuj)
Moc
3,5 kW
Źródło powietrza
0,4 CBM / min (oferowane przez użytkownika)
Wymiar maszyny
2200x1850x1500mm
Waga maszyny
1250 kg
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 50-250ml
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 50 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x450x1600 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 100 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 250-500ml
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x450x1600 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 100 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Etykieciarka na linii produkcyjnej bocznego naklejania małych etykiet
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KARTONY, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WIELOPAKI, WORKI |
|---|---|
| Typ etykiety | Samoprzylepne etykiety |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 5-600 |
| Wysokość etykiety (mm) | 10-100, 10-160 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 25-200 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 0,2-150 |
| Wydajność szt./minutę | 0-200 |
| Tolerancja +/- | 0,5 mm, 1 mm |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 500 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| Materiał | OPS, PET, PVC |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pozioma, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Opcje płatne | Datownik, Pozycjonowanie produktu, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 0,4 |
| Waga maszyny (kg) | 70 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1300x1000x1300 |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Książki, teczki, karty, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy, Torebki, worki, koperty, folie |
Uniwersalna maszyna do automatycznego etykietowania butelek okrągłych i hexagonalnych
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Samoprzylepne etykiety |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 20-314 |
| Wysokość etykiety (mm) | 15-150 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 25-100 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 60-120 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 300 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| Opcje płatne | Datownik, Fotokomórka do pozycjonowania, Fotokomórka na transparentną folię, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 0,98 |
| Waga maszyny (kg) | 200 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1950x1100x1300 |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
Maszyna do etykietowania papierowymi etykietami na klej hotmelt 650 mm
| OPAKOWANIA | BUTELKI, ETYKIETY, PUSZKI, SŁOIKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Kształt podstawy | Koło |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Długość etykiety (mm) | 50-650 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-200 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 50-670 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Wydajność szt./minutę | 35-50 |
| Opcje płatne | Fotokomórka do pozycjonowania |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Moc maszyny kW | 3,7 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga maszyny (kg) | 370 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1220x1100x1500 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Kontrola temperatury, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Panel dotykowy, Prosta obsługa |
| Proces działania | Automatyczne, Półautomatyczne |
| Podzespoły | Europejskie, Weintec, Wysokiej jakości |
Maszyna do automatycznego etykietowania etykiet termokurczliwych sleeve model 250 i obkurczania w tunelu
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Termokurczliwe rękawy sleeve |
| Miejsce etykietowania | Bok, Do okoła, Góra, Przód, Tył |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 30-250 |
| Wysokość etykiety (mm) | 30-280 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-125 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 0-150 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Grubość materiału (mm) | 0,035-0,13 |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 500 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76, 76-127 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| Materiał | OPS, PET, PVC |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Opcje płatne | Datownik, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Perforator etykiet, Pozycjonowanie produktu, Przenośnik podający, Tuby na inny wymiar etykiety, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 24, 3 |
| Waga maszyny (kg) | 450 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2000x1055x1550mm |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz, 380 V 50 Hz |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
