Torebka doypack eko kraft małe okienko 100 ml 85x50x145 mm PAP50/PET12/CPP60 + easy-open + struna 100 szt.
| Dostępność | 2-3 tygodnieStaramy się nabieżąco produkować na magazyn i utrzymywać stany magazynowe aby opakowania były dostępne od ręki. |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną i okienkiem |
| Pojemność (ml) | 100 ml |
| Pojemność (g) | 10-30g |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Kolor torebki | Papier kraft natura |
| Wymiary torebki (mm) | 85x145x50 |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | Papier Kraft (50) / PET (12) / CPP (60) |
| Karton box | 1000 |
| Atuty | do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych. |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Herbata, Karma dla zwierząt, Kawa mielona, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Orzechy, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD, Zestawy Świąteczne |
Doypack struna okienko 20×30+5 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną, Torebka Doypack ze struną i okienkiem |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 200 |
| Wysokość opakowania (mm) | 300 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Maszyna pakująca torebki doypack stojące ze struną zipper z dozownikiem sypkich obiętościowym
| Waga | 700 kg |
|---|---|
| Wymiary | 2200 × 1550 × 2000 cm |
| Typ torebki | Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack ze struną, Torebka Doypack ze struną i okienkiem |
| Szerokość folii (mm) | 300-820 |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Szerokość opakowania (mm) | 110-320 |
| Wysokość opakowania (mm) | 130-380 |
| Szerokość dna (mm) | 40-110 |
| Pojemność (ml) | 10000 |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,09 |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 400 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,7 |
| Moc maszyny kW | 4 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |