Torebki z nadrukiem

  1. DRUK NISKONAKŁADOWY = CYFROWY możemy wydrukować na zamówienie od 500 do 2000 lub nawet 20000 woreczków w różnych projektach w tym samym wymiarze zgodnie z wymaganiami. Druku cyfrowy to niskonakład ale wyższa cena woreczków z nadrukiem indywidualnym.
  2. DRUK ŚREDNIONAKŁADOWY = OFFSETOWY możemy wydrukować już od 5000 szt. co umożliwia uzyskanie korzystnej ceny względem średniego nakładu
  3. DRUK WYSOKONAKŁADOWY = FLEXO ROTOGRAWIURA: W tej technologii minimalny nakład to 10000 worków. Dzięki tej technologii cena woreczków jest tania i możemy otrzymać woreczki z nadrukiem bardzo wysokiej jakości po niższych cenach. Aby wydrukować te woreczki, wiąże się to z jednorazowym kosztem konfiguracji zwanym ładowaniem butli. Zadzwoń do działu sprzedaży, aby uzyskać więcej informacji.

 

 

Torebki z korkiem w narożniku
minimalna ilość od 500 szt. bez nadruku lub z nadrukiem

Torebki ze słomką
minimalna ilość 5000 szt. z nadrukiem

Torebki z korkiem centralnym
minimalna ilość 500 szt. z nadrukiem

STAND UP POUCHES LOGO zipper zipplock strunowe zamknięcie kraft z nadrukiem torebki doypack sypkie lite proszek karma spożywcze 500 szt

Torebki z papieru KRAFT ze struną, standardowe bez okienka

Torebki stojące BOX z fałdami i płaskim dnem
ze struną lub bez
z nadrukiem od 500 szt.
bez nadruku od 1000 szt.


Torebki FOLD z fałdami bocznymi
z nadrukiem od 500 szt.
bez nadruku od 1000 szt.

P: Czy wysyłacie produkty na cały świat?

Odp .: tak, wysyłamy do krajów takich jak…

  • Ameryka Północna, Ameryka Środkowa i Południowa.
  • W całej Europie
  • Bliski Wschód, Afryka
  • Azja i Azja Południowo-Wschodnia.
  • Rosja, Australia i Nowa Zelandia.

P: Aby wydrukować woreczki lub rolki z nadrukiem cyfrowym, jaka jest minimalna ilość zamówienia.

Odp: Używamy różnych technologii do drukowania niestandardowego: NISKONAKŁADOWY, ŚREDNIONAKŁADOWY, WYSOKONAKŁADOWY

P: Koszt transportu.
Możemy zaoferować bezpłatne ceny transportu z dostawą do drzwi. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń do działu sprzedaży.

P: Jaki rodzaj efektu drukowania możemy zrobić, używając maszyny cyfrowej do drukowania zadrukowanych woreczków lub torebek. I jaki styl woreczków można wykonać za pomocą woreczków z nadrukiem cyfrowym.

Odp:

W tworzywie sztucznym : uzyskujemy efekt matowego wykończenia, połysku, nadruku matowego i połysku. Możemy umieścić okienko w dowolnym miejscu w torebce i w dowolnym kształcie. Możemy wykonać torebki ze stylem, takie jak woreczki stojące, torebki zgrzewane quad, torebki na kawę z wentylem (zaworkiem), woreczki BOX typu pudełko, woreczki z płaskim dnem, torby z blokowym dnem, torby z klinami bocznymi, woreczki typu poduszka (pillow), biodegradowalne tworzywa sztuczne itp.

Na papierze: możemy drukować na brązowym papierze kraft, białym papierze lub dowolny niestandardowy druk na papierze. Możemy wykonać okno prostokątne w ustalonym miejscu, tylko nie możemy zrobić okna o dowolnym kształcie z papieru.

Wykonujemy tłoczenie folią na woreczkach papierowych i foliowych. Tłoczenie folią doskonale prezentuje się w obszarze logo.