Jako sprzedawca musisz chcieć promować swoją markę, jak pokazać ludziom Twoją markę i odróżnić produkty Twojej marki od innych, najprostszym sposobem jest opakowanie produktu. Jeśli potrzebujesz tylko niewielkiej ilości papierowych woreczków na suwak, w naszym sklepie możesz kupić zwykłe torby. Możesz nakleić naklejki na zwykłe woreczki Kraft z informacjami o swoim produkcie, ale teraz możesz wybrać nas, aby wydrukować logo Twojej marki na woreczku nawet na 50 sztuk .

Opcja 1.  Ręczny sitodruk w przypadku małych zamówień niestandardowych torebek z nadrukiem Kraft.

Sitodruk jest prosty, może mieć jeden kolor i  maksymalnie dwa kolory, aby grafika i logo były drukowane na woreczkach Kraft. Może to być logo marki, slogany, informacje o produkcie itp., O ile są zaprojektowane w dwóch kolorach. Rozmiar czcionki musi być większy niż 11 pkt, a obszar nadruku 2 cm w torebce 4 marginesy, 1 cm poniżej zamka błyskawicznego. Możesz łatwo poprosić nas o przesłanie szablonu rozmiaru torby, w którym chcesz umieścić swoją grafikę. Możesz wybrać drukowanie tylko na jednej stronie torby lub na obu stronach.  Koszt druku dla ilości poniżej 1000 sztuk, jak poniżej.

Wcześniejsze

1. Sitodruk w jednym kolorze na jednej stronie, na obu stronach

2. Dwukolorowy sitodruk po jednej stronie po obu stronach

Wcześniejsze

* Powyższe koszty druku są odpowiednie tylko dla naszych rozmiarów woreczków dostępnych w magazynie.  W przypadku zamówienia powyżej 1000 sztuk prosimy o zapytanie.

Opcja 2.  Etykietowanie w przypadku małych zamówień niestandardowych torebek z nadrukiem Kraft.

Ręczne lub automatyczne etykietowanie (helpack wykonuje automatycznie) jest prostym sposobem wykonania wielobarwnego nadruku na torebka Kraft. Może to być logo marki, slogany, informacje o produkcie itp. bez ograniczenia kolorystycznego. Rozmiar czcionki musi być większy niż 7 pkt, a obszar nadruku 1 cm od boków, 1 cm od struny, 1 cm od dna. Możesz łatwo poprosić nas o przesłanie szablonu rozmiaru torby, w którym chcesz umieścić swoją grafikę. Możesz wybrać etykietowanie tylko na jednej stronie torby lub na obu stronach.  Koszt etykietowania dla ilości poniżej 1000 sztuk

Jednostronnie: 350 zł lub Dwustronnie: 550 zł

Wcześniejsze

* Powyższe koszty druku są odpowiednie tylko dla naszych rozmiarów woreczków dostępnych w magazynie.  W przypadku zamówienia powyżej 1000 sztuk prosimy o zapytanie.

Opcja 3.  Automatyczny druk CMYK do wysokiej jakości druku w pełnym kolorze, MOQ 10.000 sztuk.

Jeśli chcesz mieć wydruk w pełnym kolorze z wykwintnym nadrukiem graficznym na brązowym woreczku Kraft lub białych woreczkach, należy go wydrukować za pomocą druku wklęsłego, który może drukować do 7 kolorów za pomocą maszyny drukarskiej i może być wydrukowany na całości torba. Na początek wymaga dużego zamówienia przy minimalnej ilości powyżej 10000 sztuk, więc jeśli szukasz toreb z nadrukiem na ręcznie robione produkty, zalecamy na początek opcję drukowania nr 1 powyżej.

Worki typu Kraft z nadrukiem w pełnym kolorze

Jeśli chcesz niestandardowe woreczki na suwak Kraft z nadrukiem w pełnym kolorze, skontaktuj się z nami chętnie Ci pomożemy!