Etykiety, Opakowania

W obliczu niedoboru aluminiowych puszek


kreatywny sposób na zmianę przeznaczenia nieużywanych puszek.

Niedobory papieru toaletowego. Niedobory monet. A teraz najwyraźniej brakuje aluminium.

Jest to problem ery koronawirusa, przed którym stoi branża napojów , szczególnie w przypadku napojów gazowanych, napojów energetyzujących i piwa. Jest pomysłowe obejście.

Poznajcie SLEEVE LABEL przydomek raczej kreatywnego rozwiązania.

Zdarzyło Ci się mieć „magazyn pełen (nieużywanych) puszek dla marek, które zmieniły wygląd, były przepełnione lub wycofały się” – z których wszystkie będą wypełnione napojem- rękawy z folii termokurczliwej z nadrukiem dopasowane do kształtu puszki przykryją poprzedni nadruk.

W ten sposób, będą mogli używać puszek i „wysyłać je na rynek, abyś mógł się nimi cieszyć” pomimo braku puszek aluminiowych.

Innymi słowy, wszyscy mamy większe zmartwienia niż mniej niż piękna puszka piwa.

Jak długo więc fani będą musieli pić z puszek z etykietami?

„Obecne prognozy mówią, że taka sytuacja będzie trwać przez większą część 2021 r.” – czytamy w komunikacie. „To nie jest wspaniałe, ale zacznij się martwić, jeśli zobaczysz napoje w torbach z korkiem”.

Jest jeszcze jedno zastrzeżenie; rękawów najwyraźniej nie można poddać recyklingowi razem z puszką, ponieważ prosimy klientów o zdejmowanie ich przed recyklingiem puszek.

Jak wskazuje, niedobór puszek jest wynikiem przesunięcia konsumpcji piwa i napojów gazowanych „z restauracji do domów podczas pandemii COVID-19”, co powoduje wzrost popytu i nadwyrężenie podaży.

„Puszki aluminiowe są bardzo ograniczone, a tak wiele osób kupuje więcej produktów w opakowaniach zbiorczych do spożycia w domu”.

Leave a Reply