Bez kategorii

Torebki na sól

zdobytr doświadczenie w produkcji i dostarczaniu wyjątkowego asortymentu worków do pakowania soli w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach, zgodnie z podanymi specyfikacjami. Wychodząc naprzeciw wymaganiom branży opakowań solnych, nasze torby pomogły nam zdobyć bogatą klientelę. Te worki na sól są produkowane przy użyciu najwyższej jakości surowców i najnowszej technologii i są znane z optymalnych standardów jakości.

Produkujemy te torby przy użyciu najwyższej jakości folii plastikowych, takich jak
➡ LLDPE
➡ PPE
➡ BOPP
➡ MET
➡ PE
Do naszych worków na sól dołączone jest również laminowanie warstwą metalizowaną i folią aluminiową, które pomagają wydłużyć okres przydatności produktów do spożycia. Oferujemy worki do pakowania w sól z nadrukiem w 9 kolorach z wykorzystaniem najnowszej techniki rotograwiury. Oferujemy różne rodzaje worków na sól, w tym worki o wyglądzie juty, worki storezo, woreczki stojące, woreczki Kraft look i wiele innych.

Nasze torby do pakowania soli zawierają różne akcesoria, takie jak
➡ Zamknięcie na zamek błyskawiczny
➡ Otwory do
zawieszania ➡ Nacięcie na łzy
➡ Przezroczyste okienko
➡ Zawór odgazowujący
➡ Gniazdo Euro

Te woreczki na sól są przydatne do pakowania różnych produktów solnych, takich jak sól fok, sól jodowana, sól kuchenna i sól do kąpieli. Nasze rozwiązanie do pakowania soli jest cenione za wysoką jakość, dużą pojemność, trwałość i długotrwałe właściwości.

Leave a Reply