Maszyna pakująca torebki dużych wymiarów
0
Opis
Warunki handlowe
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 250-500ml
11,400.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x450x1600 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 100 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik gęstych i półpłynnych produktów półautomatyczna
11,900.00 zł – 14,900.00 złZakres cen: od 11,900.00 zł do 14,900.00 zł + VAT 23%
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 12-22 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 20 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Siłownik pnematyczny, Zbiornik |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie, Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 900x500x1050 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 30 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Dozownik gęstych lepkich cieczy 1-100 ml
19,900.00 zł + VAT 23%
Dozownik do sypkich produktów 500-5000ml
23,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 25 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1060x600x2070 |
| Moc maszyny kW | 1,3 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 250 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Maszyna pakująca saszetki produkty sypkie
59,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kleje, Kosmetyki, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Szerokość opakowania (mm) | 30-160 |
| Wysokość opakowania (mm) | 100-250 |
| Wydajność szt./minutę | 5, 50 |
| Szerokość folii (mm) | 320 |
| Materiał | BOPP, CPP, PET/AL/PE |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,13 |
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Czujnik do zadrukowanej folii, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Skład maszyny | maszyna pakująca, naważarka liniowa, podajnik, taśmociąg odbierający gotowy produkt |
| Opcje płatne | Datownik, Dogazowanie, Tubus pod inną szerokość opakowania, Wibracje zbiornika, Wykrojnik nacięcia do łatwego otwierania, Zgrzew 4 stronny |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,8 |
| Tolerancja +/- | 2-3 g |
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2800 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,45 |
| Moc maszyny kW | 4,2 |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, pakuje opakowania o różnych rozmiarach i pojemnościach, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
Pionowa maszyna pakująca z naważarką liniową
129,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Orzechy, Ryż, Suszone owoce, Ziarna |
| Skład maszyny | maszyna pakująca, naważarka liniowa, podajnik, taśmociąg odbierający gotowy produkt |
| Wydajność szt./minutę | 5, 50 |
| Materiał | BOPP, CPP, PET/AL/PE |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Czujnik do zadrukowanej folii, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,8 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Datownik, Dogazowanie, Tubus pod inną szerokość opakowania, Wibracje zbiornika, Wykrojnik nacięcia do łatwego otwierania, Zgrzew 4 stronny |
| Tolerancja +/- | 2-3 g |
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2800 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,45 |
| Moc maszyny kW | 4,2 |
| Szerokość folii (mm) | 320 |
| Szerokość opakowania (mm) | 30-160 |
| Wysokość opakowania (mm) | 100-250 |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,13 |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, pakuje opakowania o różnych rozmiarach i pojemnościach, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
Automat nasypujący proszek gotowe torebki doypack z korkiem worki ze struną i saszetki
Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami
135,000.00 zł + VAT 23%
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI |
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, mleko w proszku, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Zboża, Ziarna |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Ślimakowy, Vaccum gaz |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Jednostka ważąca, Lej, maszyna pakująca, Mechanizm nasypujący, Mieszalnik, podajnik, Przenośnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 100 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Maszyna do pakowania chusteczek papierowych
299,000.00 zł + VAT 23%
