maszyna pakująca saszetki z płynne
69,000.00 zł + VAT 23%
Produkt dostępny na zamówienie
Opis produktu
Ta maszyna może automatycznie ukończyć cały proces pakowania, pomiaru, napełniania, kodowania, cięcia i liczenia torebek, który nadaje się do pakowania szamponu, sosu, smaru, smaru, kosmetyków i innych produktów. Jest szeroko stosowany w przemyśle spożywczym, produktach zdrowotnych, pestycydach, codziennej chemii i medycynie.
Może być pakowany w trzech formach: zgrzew trójstronny, zgrzew czterostronny i zgrzew tylny. Nóż tnący może być używany w trzech formach: nóż płaski, ostrze ząbkowane i linia przerywana. Maszyna jest również wyposażona w wygodne urządzenie do otwierania i łatwego otwierania saszetki, aby sprostać potrzebom różnych klientów.
Skala 0-100ml 50-150ml 50-200ml (należy podać)
Prędkość pakowania 40-60 saszetek / min
Rozmiar saszetki (Sz): 30-150mm (W): 30-155mm dostosowane do wymagań klienta
Moc 1600W
Napięcie 220/380V
Opcjonalna uszczelka tylna, z trzech stron i z czterech stron. Może ukończyć produkcję torebek, napełnianie, zamykanie, kodowanie i cięcie.
Funkcje
1. Produkty opakowaniowe są dzielone na produkty opakowaniowe są cięte na kształt zębów lub nożyczek wyciętych na płasko;
2. Korpus pompy wykonany jest ze stali nierdzewnej, która jest przyjazna dla środowiska i higieniczna.
3. Pomiar objętości, zakres regulacji wagi duży, dokładny pomiar;
4. Ekran komputera, prosty i łatwy do zrozumienia, łatwy w obsłudze, dobra stabilność;
5. Używanie silnika krokowego do ciągnięcia torby, dokładne, łatwe do regulacji, bez zatrzymywania się w celu regulacji długości torby;
Uszczelnienie;
6. Zastosuj bezstopniową regulację prędkości bez zatrzymywania;
Większy rozmiar torby (uszczelnienie tylnej strony)
Szerokość folii
Szerokość gotowego produktu
Długość gotowego produktu
90mm
35mm
0-170mm (regulowany)
100mm
40mm
0-170mm (regulowany)
120mm
50mm
0-170mm (regulowany)
125mm
52,5 mm
0-170mm (regulowany)
140mm
60mm
0-170mm (regulowany)
150mm
65mm
0-170mm (regulowany)
160mm
70mm
0-170mm (regulowany)
170mm
75mm
0-170mm (regulowany)
180mm
80mm
0-170mm (regulowany)
200mm
90mm
0-170mm (regulowany)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Dozownik gęstych lepkich cieczy 1-100 ml
Dozownik z naważarką do granulatów
| Głowice | 10 |
|---|---|
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Wydajność szt./minutę | 20, 30 |
| Pojemność zbiornika (l) | 1.0 / 0.8 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TUBY, WIADRA |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| TYP DOZOWNIKA | Wagowy kombinacyjny |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Powłoka teflonowa, Wersja ze stali szlachetnej, Zbiornik wibracyjny |
| Tolerancja +/- | 0,5-2 g |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 800x900x2500 |
| Moc maszyny kW | 2 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Silniki plc, Wymaga podłączenia kompresora |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
Automat nasypujący proszek gotowe torebki doypack z korkiem worki ze struną i saszetki
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI |
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, mleko w proszku, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Zboża, Ziarna |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Ślimakowy, Vaccum gaz |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Jednostka ważąca, Lej, maszyna pakująca, Mechanizm nasypujący, Mieszalnik, podajnik, Przenośnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 100 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Maszyna do pakowania chusteczek papierowych
Automatyczna maszyna do napełniania butelek PET od 200 – 2000 ml woda, soki, oleje, dresingi
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI |
| Pojemność (ml) | 200-2000 |
| Wydajność szt./minutę | 30-60 |
| Dysze myjące | 8 |
| Głowice | 8 |
| Głowice zamykające | 3 |
| Typ zamknięcia | Zakrętka 28 mm PCO |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat |
| Gwint | 28 mm PCO 1810, 28 mm PCO 1881, 28 mm PCO 1881 Sport Cup |
| Typ produktu (zawartość) | Dresingi, Napoje gazowane, Napoje niegazowane, Oleje, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| TYP DOZOWNIKA | Ciśnieniowy karuzela |
| Materiał | HDPE, PET |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.