Dozownik gęstych i półpłynnych produktów półautomatyczna
11,900.00 zł – 14,900.00 złZakres cen: od 11,900.00 zł do 14,900.00 zł + VAT 23%
Dozownik gęstych podgrzewanie mieszanie produktu objętość 6-1000 ml
24,000.00 zł + VAT 23%
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, Półgęste, Półpłynne |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Parafina, Smary, Śmietana, Sosy, Wosk |
| Zakres ważenia | |
| Głowice | 1 |
| Wydajność szt./minutę | 5-40 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 30 |
| Zużycie powietrza m3/min | 23 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mieszalnik, Zbiornik, Zbiornik na wodę |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 0,5 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
0
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Warunki handlowe
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Kategoria: NALEWANIE
Znaczników: Dozownik do gęstych substancji, Dozownik do kremów i mydła w płynie z mieszalnikiem, Dozownik do wosku i parafiny z funkcją mieszania i podgrzewania, Dozownik gęstych podgrzewanie mieszanie produktu objętość 6-500 ml, Dozownik gęstych półgęstych 6-1000 ml, Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 500-1000ml, Urządzenie dozujące do butelek
Podobne produkty
Dozownik 30L gęstych podgrzewanie mieszanie produktu objętość 6-1000 ml
5,900.00 zł + VAT 23%
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, Półgęste, Półpłynne |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Zakres ważenia | |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Parafina, Smary, Śmietana, Sosy, Wosk |
| Głowice | 1 |
| Wydajność szt./minutę | 5-40 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 30 |
| Zużycie powietrza m3/min | 23 |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mieszalnik, Zbiornik, Zbiornik na wodę |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 0,5 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
Nalewarka 4 dysze do gęstych płynów
43,000.00 zł + VAT 23%
Nalewarka 6 dysz do gęstych płynów
65,000.00 zł + VAT 23%
Maszyna pakująca torebki doypack z korkiem
79,000.00 zł + VAT 23%
Automat nalewający w gotowe torebki doypack z korkiem, worki i saszetki
Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami
95,000.00 zł + VAT 23%
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 200 × 150 cm |
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Gęste płyny, Żadkie płyny |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Lej, maszyna pakująca, Mieszalnik, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 50 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.