Maszyna do automatycznego etykietowania etykiet termokurczliwych sleeve model 250 i obkurczania w tunelu
150,000.00 zł Pierwotna cena wynosiła: 150,000.00 zł.129,000.00 złAktualna cena wynosi: 129,000.00 zł. + VAT 23%
Maszyna do etykietowania produktów płaskich od góry
29,000.00 zł + VAT 23%
Dozownik 30L gęstych podgrzewanie mieszanie produktu objętość 6-1000 ml
5,900.00 zł + VAT 23%
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, Półgęste, Półpłynne |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Zakres ważenia | |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Parafina, Smary, Śmietana, Sosy, Wosk |
| Głowice | 1 |
| Wydajność szt./minutę | 5-40 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 30 |
| Zużycie powietrza m3/min | 23 |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mieszalnik, Zbiornik, Zbiornik na wodę |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Zbiornik |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 0,5 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
Produkt dostępny na zamówienie
0
Opis
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Warunki handlowe
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
SKU:
AUF-345122334
Kategorie: DOZUJĄCE, POMPY, RZADKIE, ZBIRONIKI
Znaczników: Dozownik do gęstych substancji, Dozownik do kremów i mydła w płynie z mieszalnikiem, Dozownik do wosku i parafiny z funkcją mieszania i podgrzewania, Dozownik gęstych podgrzewanie mieszanie produktu objętość 6-500 ml, Dozownik gęstych półgęstych 6-1000 ml, Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 500-1000ml, Urządzenie dozujące do butelek
Podobne produkty
Dozownik 50-500 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
6,900.00 zł + VAT 23%
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik 100-1000 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
7,900.00 zł + VAT 23%
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik do sypkich produktów 50-500g
19,500.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mechanizm nasypujący, Podajnik wibracyjny |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1030x600x1850 |
| Moc maszyny kW | 0,7 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 165 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik wagowy do sypkich produktów 5000-50000 g
46,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 36 |
| Tolerancja +/- | 0,10% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Przenośnik, Zaszywanie, Zbiornik |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Datownik, Podajnika produktu, Wersja ze stali szlachetnej, Zszywarka ze statywem |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 725x945x2430 |
| Moc maszyny kW | 1,3 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 250 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Alarm błędu nadmiaru, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,3-0,5 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.