Automatyczna maszyna do etykietowania opakowań okrągłych
27,000.00 zł + VAT 23%
Automatyczna maszyna do etykietowania opakowań okrągłych
szerokość etykiety: 20-140 mm (papier tylny: 25-150 mm)
2. długość etykiety: 20-300 mm
3.Rozmiar produktów:
Średnica: φ30 mm-120 mm
Wysokość: 25 mm-250 mm
4.Maksymalna średnica zewnętrzna rolki etykiet: φ230mm
5. Wewnętrzna średnica rolki etykiet: φ76mm
6. maksymalna prędkość etykietowania: 200 sztuk / min
7. dokładność znakowania: ± 1mm
8. moc: 220 V / 110 V 50 / 60Hz 1,5 W.
Prędkość etykietowania (szt / min) 0-25m / min
Rozmiar urządzenia (mm) (L) 2000 * (W) 900 * (H) 1500 (mm)
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Dozownik 50-500 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik 100-1000 ml płynnych półpłynnych produktów półautomatyczna
| Typ maszyny (zastosowanie) | NALEWAJĄCA |
|---|---|
| OPAKOWANIA | BECZKI, BIDONY, BUTELKI, KANISTRY, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SASZETKI, SŁOIKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
| Pakowanie | PŁYNNE, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Oleje jadalne, Soki, Suplementy diety, Woda |
| Głowice | 2 |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Tolerancja +/- | 1% |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,4-0,6 |
| Zużycie powietrza m3/min | 3-5 |
| Skład maszyny | Dysze, Siłownik pnematyczny |
| Proces działania | Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Praca ciągła, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Bez kapania, Mieszalnik, Noga (stojak), Podgrzewanie |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1150×680×550 |
| Moc maszyny kW | 0,01 |
| Cechy maszyny | Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Oring uszczelniający, Regulacja dozy, Stal 201 obudowa, Stal 304 kontakt z produktem, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 44 |
| Podzespoły | Airtec, Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Wysoka precyzja |
Dozownik gęstych lepkich cieczy 1-100 ml
Uniwersalna maszyna do automatycznego etykietowania butelek okrągłych i hexagonalnych
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Samoprzylepne etykiety |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 20-314 |
| Wysokość etykiety (mm) | 15-150 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 25-100 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 60-120 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 300 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| Opcje płatne | Datownik, Fotokomórka do pozycjonowania, Fotokomórka na transparentną folię, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 0,98 |
| Waga maszyny (kg) | 200 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1950x1100x1300 |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
Dozownik wagowy do sypkich produktów 5000-50000 g
| OPAKOWANIA | SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 36 |
| Tolerancja +/- | 0,10% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Przenośnik, Zaszywanie, Zbiornik |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Datownik, Podajnika produktu, Wersja ze stali szlachetnej, Zszywarka ze statywem |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 725x945x2430 |
| Moc maszyny kW | 1,3 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 250 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Alarm błędu nadmiaru, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,3-0,5 |
Maszyna pakująca saszetki produkty sypkie
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kleje, Kosmetyki, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Szerokość opakowania (mm) | 30-160 |
| Wysokość opakowania (mm) | 100-250 |
| Wydajność szt./minutę | 5, 50 |
| Szerokość folii (mm) | 320 |
| Materiał | BOPP, CPP, PET/AL/PE |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,13 |
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Czujnik do zadrukowanej folii, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Skład maszyny | maszyna pakująca, naważarka liniowa, podajnik, taśmociąg odbierający gotowy produkt |
| Opcje płatne | Datownik, Dogazowanie, Tubus pod inną szerokość opakowania, Wibracje zbiornika, Wykrojnik nacięcia do łatwego otwierania, Zgrzew 4 stronny |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,8 |
| Tolerancja +/- | 2-3 g |
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2800 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,45 |
| Moc maszyny kW | 4,2 |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, pakuje opakowania o różnych rozmiarach i pojemnościach, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
Dozownik z naważarką do granulatów
| Głowice | 10 |
|---|---|
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Wydajność szt./minutę | 20, 30 |
| Pojemność zbiornika (l) | 1.0 / 0.8 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TUBY, WIADRA |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| TYP DOZOWNIKA | Wagowy kombinacyjny |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Powłoka teflonowa, Wersja ze stali szlachetnej, Zbiornik wibracyjny |
| Tolerancja +/- | 0,5-2 g |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 800x900x2500 |
| Moc maszyny kW | 2 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Silniki plc, Wymaga podłączenia kompresora |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
