Automatyczna linia do nalewania balsamów z dozownikiem
0
Opis
Moc: 220V-AC 3KW
Ciśnienie powietrza: 0,4-0,6 MPa
Dokładność napełnienia: ± 0,5 g
Objętość napełnienia: 30-200 ml
Wydajność: 1500-3000 szt./godz.Wymiary
: 5050 * 1400 * 1850
Ten wypełniacz w linii jest stosowany w przemyśle kosmetycznym do różnych lepkich materiałów, takich jak emulsje i pasty na bazie wody. Opiera się na tłokowym systemie napełniania
Warunki handlowe
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Dozownik granulatów półautomatyczny objętość 250-500ml
11,400.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie, Ziarniste |
| Typ produktu (zawartość) | Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Zbiornik |
| Proces działania | Automatyczny (fotokomórka), Półautomatyczne, Półautomatyczny (naciśnij pedał), Pracy samodzielnej |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 650x450x1600 |
| Moc maszyny kW | 0,2 |
| Cechy maszyny | Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy |
| Waga maszyny (kg) | 100 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, Kubki objętościowe, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik do sypkich produktów 50-500g
19,500.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mechanizm nasypujący, Podajnik wibracyjny |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1030x600x1850 |
| Moc maszyny kW | 0,7 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 165 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Uniwersalna maszyna do automatycznego etykietowania butelek okrągłych i hexagonalnych
44,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, SZKLANKA, TACKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Samoprzylepne etykiety |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Kształt podstawy | Koło, Kwadrat, Owal, Prostokąt |
| Długość etykiety (mm) | 20-314 |
| Wysokość etykiety (mm) | 15-150 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 25-100 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 25-230 |
| Wydajność szt./minutę | 60-120 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Średnica rolki zewnętrzna (mm) | 300 |
| Średnica rolki wewnętrzna (mm) | 76 |
| Termin realizacji (dni) | 3 |
| DRUKARKI | Atramentowa ink-jet, Druk laserowy, Laserowa, Termotransferowa, Wytłoczenie |
| Opcje płatne | Datownik, Fotokomórka do pozycjonowania, Fotokomórka na transparentną folię, Odrzut niezaetykietowanych produktów, Większe pole etykietowania |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Moc maszyny kW | 0,98 |
| Waga maszyny (kg) | 200 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1950x1100x1300 |
| ATUTY | Fotokomórka, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, Panel dotykowy, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Stabilne działanie, Szybka |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Gorzelnie i Browary, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Mleczna, Napojów, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Poligraficzna, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
| Zasilanie | 220V 50/60Hz |
Maszyna do etykietowania papierowymi etykietami na klej hotmelt
59,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, ETYKIETY, PUSZKI, SŁOIKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Typ etykiety | Folia w arkuszach, Papier etykietowy |
| Kształt podstawy | Koło |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Długość etykiety (mm) | 50-500 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-200 |
| Wysokość etykiety (mm) | 515 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 50-520 |
| Wydajność szt./minutę | 35-50 |
| Materiał | BOPP, FOLIA, PAPIER, PET |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Opcje płatne | Fotokomórka do pozycjonowania |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Moc maszyny kW | 3,5 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga maszyny (kg) | 370 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1070x1100x1500 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Kontrola temperatury, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Panel dotykowy, Prosta obsługa |
| Proces działania | Automatyczne, Półautomatyczne |
| Podzespoły | Europejskie, Weintec, Wysokiej jakości |
Maszyna do etykietowania papierowymi etykietami na klej hotmelt 650 mm
65,900.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | BUTELKI, ETYKIETY, PUSZKI, SŁOIKI, TUBY, WIADRA |
|---|---|
| Kształt podstawy | Koło |
| Miejsce etykietowania | Bok |
| Długość etykiety (mm) | 50-650 |
| Szerokość produktu/opakowania (mm) | 28-200 |
| Wysokość produktu/opakowania (mm) | 50-670 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Wydajność szt./minutę | 35-50 |
| Opcje płatne | Fotokomórka do pozycjonowania |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Moc maszyny kW | 3,7 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Waga maszyny (kg) | 370 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1220x1100x1500 |
| Tolerancja +/- | 1 mm |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Kontrola temperatury, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Panel dotykowy, Prosta obsługa |
| Proces działania | Automatyczne, Półautomatyczne |
| Podzespoły | Europejskie, Weintec, Wysokiej jakości |
Automat nalewający w gotowe torebki doypack z korkiem, worki i saszetki
Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami
95,000.00 zł + VAT 23%
| Waga | 350 kg |
|---|---|
| Wymiary | 300 × 200 × 150 cm |
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Gęste płyny, Żadkie płyny |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Lej, maszyna pakująca, Mieszalnik, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 50 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |
Automatyczna maszyna do napełniania butelek 0,1-10 ml
130,000.00 zł + VAT 23%
Maszyna do pakowania chusteczek papierowych
299,000.00 zł + VAT 23%
