Półautomatyczna maszyna do napełniania i zamykania tub z tworzyw sztucznych
60,000.00 zł + VAT 23%
Półautomatyczna maszyna do napełniania i zamykania tub z tworzyw sztucznych
Maszyna służy głównie do napełniania pasty do metalowej tuby ze stałą ilością i zamykanie
Jest szeroko stosowany do pakowania produktów przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i chemicznego ,
pasta do zębów, kosmetyki, krem do skóry i tak dalej wklej materiał.
Proces pracy:
Ręcznie umieść tuby rurki w podstawie do mocowania rur. Zmień eliksir kątowy każdej tuby za pomocą mechanicznej transmisji.
Urządzenie wykrywające służy do wykrywania położenia lampy i ustawia tubę we właściwej pozycji,
system napełniania zaczyna wypełniać tubę stałą ilością. Rurka zostanie następnie uszczelniona podwójnie,
a z numerem nadrukowanym na powierzchni rura jest ostatecznie wyrzucana.
Funkcje:
Maszyna, z kontrolowaną objętością lub ilością napełnienia, charakteryzuje się niezawodną wydajnością.
Maszyna nadaje się do napełniania rur metalowych dowolnego typu, ponieważ posiada mocowanie
podstawa może być łatwo wymieniona.
Części stykające się z materiałem wykonane są ze stali nierdzewnej .
Specyfikacja:
1. Zasilanie : AC220V ± 10% 50 Hz
2. Temperatura pracy : 5-50 ° C
3. Ilość wypełnienia : 5-250ml
4. Błąd ilościowy : <2%
5. Moc silnika : 0,75 ~ 1,1 kW
6. Sprężone powietrze :
ciśnienie 0,6 ~ 0,7 MPa Objętość: 0,2 m³ / min
7. Wydajność 30 tub/minutę
8. Średnica rury 10-50 mm
9. Wymiar: 1500 mm × 1200 mm × 1700 mm
10. Waga: 300kg
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Maszyna mini do zgrzewania tubek z pastą, kremem
Dozownik wagowy do sypkich produktów 5000-50000 g
| OPAKOWANIA | SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 36 |
| Tolerancja +/- | 0,10% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Przenośnik, Zaszywanie, Zbiornik |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Datownik, Podajnika produktu, Wersja ze stali szlachetnej, Zszywarka ze statywem |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 725x945x2430 |
| Moc maszyny kW | 1,3 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Płynna regulacja prędkości, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 250 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Alarm błędu nadmiaru, Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy, Stabilne działanie, Szybka, Wysoka precyzja |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,3-0,5 |
Pompa dozująca gęste i półgęste pasty w butelki, torebki, słoiki
| Typ torebki | Torebka Block, Torebka Block struna z wentylem przód, Torebka Doypack typ płaski, Torebka Doypack z wycięciem, Torebka Doypack ze struną, Torebka Fold z paskiem, Torebka z fałdami |
|---|---|
| Pakowanie | GĘSTE PASTY, Homogeniczne, PŁYNNE, Półgęste, Półpłynne |
| Typ produktu (zawartość) | Dżem, Kleje, Kosmetyki, Mydło w płynie, Olej kakaowy, Olej kokosowy, Oleje jadalne, Smary, Śmietana, Soki, Sosy, Suplementy diety |
| TYP DOZOWNIKA | Azot gaz, Gęste płyny, Żadkie płyny |
| Wydajność szt./minutę | 20-50 |
| Wysokość opakowania (mm) | 110-350 |
| Skład maszyny | Dysze, Lej, maszyna pakująca, Mieszalnik, podajnik, zgrzewanie |
| Szerokość opakowania (mm) | 70-280 |
| Tolerancja +/- | 2 mm |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Wylewka z nakrętką, Zgrzew |
| Głowice | 1, 2 |
| Zakres ważenia | |
| Pojemność zbiornika (l) | 50 |
| Zużycie powietrza m3/min | 120 |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0.6 |
| Proces działania | Automatyczne, Automatyczny (fotokomórka), Pionowa, Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 120 |
| Opcje płatne | Części maszyny ze stali nierdzewnej 316L, Drukarka daty Ink-jet, Drukarka daty wytłoczenie, Drukarka laserowa, Drukarka termotransfer, Korpus ze stali nierdzewnej 316L, Podajnik próżniowy, Podajnik ślimakowy, Podajnik typu Z, Pompa transferu, Różne szerokości torebki, Środkowy korek, Wgrzewanie struny, Własny kształt torebki, Zbiornik |
| Zasilanie | 200V-415V, 50-60HZ, 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 400x500x1200mm |
| Moc maszyny kW | 8 |
| Cechy maszyny | CE standard, Części ze stali nierdzewnej, IP54, Obudowa ze stali nierdzewnej, Regulacja dozy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 65 |
| Podzespoły | Europejskie, Festo, Mitsubishi |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
| Kształt podstawy | Owal, Prostokąt |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,18 |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.