Podajnik śrubowy przeznaczony do transportu produktów sypkich
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
|---|---|
| Typ produktu (zawartość) | Proszek, Puder, Suszone owoce |
| Pojemność zbiornika (l) | 110 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Opcje płatne | Dozownik ślimakowy |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 800x900x2500 |
| Moc maszyny kW | 1,7 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Prosta obsługa |
Podajnik śrubowy przeznaczony do transportu produktów sypkich
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
|---|---|
| Typ produktu (zawartość) | Proszek, Puder, Suszone owoce |
| Pojemność zbiornika (l) | 110 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Opcje płatne | Dozownik ślimakowy |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 3100x860x1000 mm |
| Moc maszyny kW | 0,4 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Silniki plc |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz, 380 V 50 Hz |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Łatwa regulacja, Prosta obsługa |
| Zakres ważenia |
Dozownik do sypkich produktów 1-20g
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 50 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mechanizm nasypujący, Podajnik wibracyjny |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1030x600x1850 |
| Moc maszyny kW | 0,7 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 141 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Dozownik do sypkich produktów 50-500g
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TOREBKI i SASZETKI, TUBY, WIADRA, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Mąka, Proszek, Przyprawy, Puder, Sól |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40 |
| Tolerancja +/- | 0.7% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 70 |
| Skład maszyny | Jednostka ważąca, Lej, Mechanizm nasypujący, Podajnik wibracyjny |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Średnica dyszy (mm) | 75 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Podajnika produktu |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 1030x600x1850 |
| Moc maszyny kW | 0,7 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,25 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 165 |
| Podzespoły | Europejskie, Panasonic, Siemens, Weintec |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Regulacja dozy |
Podajnik do sypkich produktów
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Suszone, Sypkie, Ziarniste |
|---|---|
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40-75 |
| Tolerancja +/- | 0,3-1% |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 75 |
| Pojemność zbiornika (l) | 50, 550×550 mm |
| Skład maszyny | Lej, Zbiornik |
| Wysokość podawania (mm) | 3400 |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2214x900x970 |
| Moc maszyny kW | 0,75 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, pas z tworzywa sztucznego (PP), Pionowy podajnik kubełkowy przeznaczony do transportowania produktów, Regulacja dozy, Tylko do produktów nie brylujących, Wymaga podłączenia kompresora |
| Waga maszyny (kg) | 600 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Szybka |
Podajnik do sypkich produktów
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Suszone, Sypkie, Ziarniste |
|---|---|
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Owoce, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Zakres ważenia | |
| Wydajność szt./minutę | 40-75 |
| Tolerancja +/- | 0,3-1% |
| Pojemność zbiornika (l) | 650×650 mm |
| Skład maszyny | Lej, Zbiornik |
| Wysokość podawania (mm) | 1800-4500 |
| Proces działania | Pracy samodzielnej, Włączenia w linię produkcyjną |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 900x1000x6000 |
| Moc maszyny kW | 0,75 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, pas z tworzywa sztucznego (PP), Pionowy podajnik kubełkowy przeznaczony do transportowania produktów, Regulacja dozy, Szerokość pasa 220-400 mm, Tylko do produktów nie brylujących |
| Waga maszyny (kg) | 650 |
| Podzespoły | Europejskie |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa, Szybka |