Naważarka liniowa wibracyjna 200-4000g 4 głowice wagonasypywarka do ziarnistych AUF X4-2-2
| Wydajność szt./minutę | 60 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 200-4000g |
| Głowice | 4 |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-17 do granulek nasion, ziaren, herbaty, cukru
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
|---|---|
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-1 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 2-200g 10 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 1-60g 0,3 szalka AUF S10-1-2 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 1-60g 10 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,3 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |