Naważarka liniowa 20-3000g 2 głowice wagonasypywarka do granulowanych AUF 2-2-1
| Zakres ważenia | 20-3000g Liniowa |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
Naważarka liniowa wibracyjna 50-4000g 3 głowice wagonasypywarka do ziarnistych AUF X3-2-1
| Wydajność szt./minutę | 30 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 50-4000g |
| Głowice | 3 |
Naważarka taśmowa 50-2000g 2 głowice wagonasypywarka do klejących AUF X2-2-2
| Wydajność szt./minutę | 30 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 50-2000g taśmowa |
| Głowice | 2 |
Waga kontrolna taśmowa 30kg AUF 30000-2-1
| Wydajność szt./minutę | 30 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5000-30000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Naważarka taśmowa 50-1000g 12 głowicowa AUF 12-2-4 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
| Głowice | 14 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Naważarka taśmowa 10-6000g 12 głowicowa AUF12-2-5 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
| Głowice | 12 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Dozownik z naważarką do granulatów
| Głowice | 10 |
|---|---|
| Wysokość podawania (mm) | 1600 |
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | białko w proszku, Cukier, Groch, Kakao, Kawa mielona, Kawa rozpuszczalna, Kawa ziarnista, Mąka, mleko w proszku, Orzechy, Pasze, Proszek, Przyprawy, Puder, Ryż, Sól, Suplementy diety, Suszone owoce, Zboża, Ziarna |
| Wydajność szt./minutę | 20, 30 |
| Pojemność zbiornika (l) | 1.0 / 0.8 |
| Średnica zewnętrzna rury podającej (mm) | 114 |
| Średnica dyszy (mm) | 108 |
| Średnica środka śruby (mm) | 38 |
| OPAKOWANIA | BUTELKI, KUBKI, POJEMNIKI, PUDEŁKA & KARTONY, PUSZKI, SŁOIKI, TACKI, TUBY, WIADRA |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
| TYP DOZOWNIKA | Wagowy kombinacyjny |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,6-0,8 |
| Zasilanie | 230 V / 50 Hz |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Powłoka teflonowa, Wersja ze stali szlachetnej, Zbiornik wibracyjny |
| Tolerancja +/- | 0,5-2 g |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 800x900x2500 |
| Moc maszyny kW | 2 |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Silniki plc, Wymaga podłączenia kompresora |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |