Naważarka z wagą 16 głowicowa 3 warstwowa 10-1000g 1,6 l szalka AUF 16-4-2 do granulek
99,000.00 zł + VAT 23%
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 16 |
| Wydajność szt./minutę | 120 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Produkt dostępny na zamówienie
Aplikacja
4 GENERACJI 3 WARSTWOWA 16 GŁOWICOWA NAWAŻARKA nadaje się do ważenia różnych materiałów ziarnistych, płatkowych, okrągłych i nieregularnych, sprzętu itp. Uzyskaj niezrównaną prędkość, dokładność i wydajność w multi head weighter, utrzymując najwyższy poziom jakości i niezawodności. Wybierz swoją aplikację z najszerszej gamy rozwiązań wagowych.

Cechy
1. Specjalne ogniwo obciążnikowe o wysokiej precyzji i wysokim standardzie.
2. Modułowa płytka elektryczna z inteligentnym, wielokrotnym trybem stabilnego pobierania próbek zapewnia większą dokładność ważenia.
3. Inteligentny alarm awarii, wygodny w przypadku konserwacji.
4. Funkcja stopniowego rozładowywania z dużą prędkością skutecznie zapobiega blokowaniu się materiałów.
5. Nowa, wysoce zintegrowana, modułowa konstrukcja wykorzystująca technologię magistrali CAN.
6. Protokół komunikacyjny standardu przemysłowego Modbus realizuje interfejs wagi wielogłowicowej i maszyny pakującej.
Charakter mechaniczny
Wielogłowicowa waga wagowa Kenwei może usprawnić linię pakowania produktów w następujący sposób:
1. Główną misę wibracyjną można stosować do mieszania dwóch rodzajów materiałów.
2. Niezależny główny wibrator umożliwia odpowiednią kontrolę grubości różnych materiałów.
3. Nowy pojemnik z pamięcią umożliwia ważenie materiału, zwiększa łączne prawdopodobieństwo i skutecznie poprawia dokładność.
4. Obudowa maszyny i środkowe siedzenie są w znacznym stopniu spawane, co znacznie zwiększa
wytrzymałość maszyny, powoduje krótszy czas stabilności leja.
Specyfikacja techniczna
| Zidentyfikuj kod | AUF 16-4-2 |
| Zakres ważenia | 10-1000g |
| Dokładność | X(0,5) |
| Maksymalna prędkość | 120x2P/M |
| Objętość zasobnika | 1,6 l |
| Panel sterowania | 10,1-calowy ekran dotykowy |
| Opcje | Płyta dociskowa/Zasobnik czasowy/Drukarka/Urządzenie odrzucające |
| Układ napędowy | Silnik krokowy |
| Wymagania dotyczące zasilania | 220 V/2300 W/50/60 Hz/11 A |
| Wymiary opakowania (mm) | 1860(dł.)x1200(szer.)x1540(wys.) |
| Masa brutto | 650 kg |
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-17 do granulek nasion, ziaren, herbaty, cukru
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
|---|---|
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-1 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 2-200g 10 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka taśmowa 10-6000g 12 głowicowa AUF12-2-5 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
| Głowice | 12 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Naważarka z wagą 10-głowicową 10-1000g 1,6L szalka do przekąsek AUF10-1-1
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-65 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 2 l lub 1,6 szalka AUF 10-3-2 do granulek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 18 |
| Wydajność szt./minutę | 180 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 1,6 szalka AUF 10-2-1DWAUF do granulek słodyczy, nasion, galaretek, karmy dla zwierząt
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 65 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 100-3000g 5 l szalka do małych granulek AUF M10-1-17
| Zakres ważenia | 100-3000g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 5 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-50 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 2L szalka AUF 10-1-18TS do herbaty, nasion, ziaren kawy, ziaren czekolady, rodzynek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 65 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
