Naważarka z wagą 12-głowicowa 10-1000g 2,5 l szalka do liczenia torebek herbaty, kawy AUF12-1-2
79,000.00 zł + VAT 23%
| Zakres ważenia 10-1000gGrupa naważarek wielogłowicowych z funkcją ważenia 10-1000g | AUF 10-2-9 |
|---|---|
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-65 |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Spożywcza |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Produkt dostępny na zamówienie
Aplikacja
Wielogłowicowa waga licząca została specjalnie zaprojektowana do liczenia opakowań, takich jak torebki herbaty, torebki kawy, płatki śniadaniowe i sojowe, mleko w proszku, artykuły metalowe, plastik itp.
Cechy
1. Specjalne ogniwo obciążnikowe o wysokiej precyzji i wysokim standardzie.
2. Funkcja odzyskiwania programu może zmniejszyć liczbę błędów operacyjnych i obsługiwać kalibrację ciężaru wielosegmentowego.
3. Funkcja automatycznego pauzy w żadnym z produktów nie poprawia stabilności i dokładności ważenia.
4. Amplitudę liniową można regulować niezależnie.
5. Wiele języków dostępnych na rynkach globalnych.
Pojemność 6100 programów pozwala spełnić różnorodne wymagania dotyczące ważenia, a przyjazne dla użytkownika menu pomocy ułatwia obsługę.
Charakter mechaniczny
1. Unikalne i specjalnie zaprojektowane oprogramowanie do liczenia, wykorzystuje rynnę wyładowczą bez rozdzielacza, aby uniknąć problemu blokowania.
2. Wyposażony w specjalnie zaprojektowany centralny stożek, obrotowy stożek górny może równomiernie dozować produkty do każdej liniowej tacy podajnika. Wyposażony w oprogramowanie do ważenia i liczenia.
3. Typ ważenia służący do wykrywania materiału umożliwia dokładną kontrolę czasu podawania i grubości materiału oraz gwarantuje dokładność ważenia.
4. Proces produkcji form i jednolite standardy projektowania przyczyniają się do lepszej zamienności części zamiennych.
5. Wykrywanie obecności ogniwa tensometrycznego pod górnym stożkiem zapewnia płynny proces podawania z przenośnika i zapobiega problemowi blokowania się górnego stożka.
Specyfikacja techniczna
| Model | AUF12 | AUF14 |
| Zidentyfikuj kod | AUF12-1-2 | AUF14-1-2 |
| Zakres ważenia | 10-30 SZTUK | 10-30 SZTUK |
| Dokładność | X(0,5) | X(0,5) |
| Maksymalna prędkość | 30P/M | 40P/M |
| Objętość zasobnika | 2,5 l | |
| Panel sterowania | 7”Ekran dotykowy | |
| Opcje | Płyta dociskowa/Zasobnik czasowy/Drukarka/Urządzenie odrzucające | |
| Układ napędowy | Silnik krokowy | |
| Wymagania dotyczące zasilania | 220 V/1000 W/50/60 Hz/10 A | 220 V/1500 W/50/60 Hz/10 A |
| Wymiary opakowania (mm) | 1700(dł.)x1100(szer.)x1130(wys.) | 1700(dł.)x1100(szer.)x1265(wys.) |
| Masa brutto | 470 kg | 490 kg |
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Naważarka taśmowa 50-1000g 12 głowicowa AUF 12-2-4 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
| Głowice | 14 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-1 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 2-200g 10 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka mini z wagą 14 głowicowa 1-60g 0,3 szalka AUF S14-1-2 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 1-60g 14 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,3 |
| Głowice | 14 |
| Wydajność szt./minutę | 120 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 2 l lub 1,6 szalka AUF 10-3-2 do granulek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 18 |
| Wydajność szt./minutę | 180 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 2 l lub 1,6 szalka AUF 10-2-1D do granulek słodyczy, nasion, galaretek, karmy dla zwierząt
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6, 2 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 65 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 1,6 szalka AUF 10-2-1DWAUF do granulek słodyczy, nasion, galaretek, karmy dla zwierząt
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 65 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 14-głowicowa 10-1000g 3L szalka do suszone orzeszków ziemnych AUF14-2-9
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 3 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-60 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 16 głowicowa 3 warstwowa 10-1000g 1,6 l szalka AUF 16-4-2 do granulek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 16 |
| Wydajność szt./minutę | 120 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |

Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.