Naważarka taśmowa 50-1000g 14 głowicowa AUF 14-2-4 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
59,000.00 zł + VAT 23%
| Głowice | 14 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 35 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Produkt dostępny na zamówienie
Aplikacja
Ręczna waga z 14 głowicami przeznaczona jest do ważenia owoców morza, produktów rybnych, mięsa, chińskich produktów leczniczych i innych materiałów o dużej lepkości.
Cechy
1. Podawanie ręczne, ważenie automatyczne, nadaje się do materiałów o słabej sypkości.
2. Optymalna kombinacja zasobnika wagowego w celu osiągnięcia docelowej optymalnej kombinacji wagi do automatycznego podawania.
3. Specjalne ogniwo obciążnikowe o wysokiej precyzji i wysokim standardzie.
4. Dzięki inteligentnemu, wielokrotnemu próbkowaniu, stabilnemu trybowi ważenia można uzyskać większą dokładność.
5. Inteligentny alarm awarii, wygodna konserwacja.
6. Funkcja stopniowego rozładowywania z dużą prędkością skutecznie zapobiega blokowaniu się materiałów.
7. Z wysoce zintegrowaną konstrukcją modułową i technologią magistrali CAN.
8. Standardowy protokół komunikacyjny Modbus, umożliwiający integrację interfejsu wagi wielogłowicowej i maszyny pakującej.
Charakter mechaniczny
1. Rozmiar stołu roboczego jest odpowiedni do obsługi przez jedną osobę, układ jest rozsądny.
2. Podawanie za pomocą taśmy transportowej, aby zapobiec przywieraniu materiału.
3. Łatwo odłączany stół roboczy i taśmociąg są łatwe do czyszczenia.
4. Używając lampy refrakcyjnej jako sygnału do karmienia, karmienie staje się wygodne i dokładne.
Charakter mechaniczny
| Zidentyfikuj kod | AUF 12-2-4 | AUF 14-2-4 |
| Zakres ważenia | 50-1000g | 50-1000g |
| Dokładność | X(0,5) | X(0,5) |
| Maksymalna prędkość | 30 szt./min | 35 szt./min |
| Objętość zasobnika | 3L | |
| Panel sterowania | 10,1-calowy ekran dotykowy | |
| Opcje | Płyta dociskowa/Zasobnik czasowy/Drukarka/Urządzenie odrzucające | |
| Układ napędowy | Silnik krokowy | |
| Wymagania dotyczące zasilania | 220 V/800 W/50/60 Hz/3,6 A | 220 V/800 W/50/60 Hz/3,6 A |
| Wymiary opakowania (mm) | 1700 (dł.) X 1100 (szer.) X 900 (wys.) | 1900 (dł.) x 1100 (szer.) x 900 (wys.) |
| Masa brutto | 220 kg | 250 kg |
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-17 do granulek nasion, ziaren, herbaty, cukru
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
|---|---|
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka mini z wagą 14 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S14-1-1 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 2-200g 14 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
| Głowice | 14 |
| Wydajność szt./minutę | 120 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10-głowicową 10-1000g 1,6L szalka do przekąsek AUF10-1-1
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-65 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 1,6 szalka AUF 10-2-1DWAUF do granulek słodyczy, nasion, galaretek, karmy dla zwierząt
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 65 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 2L szalka AUF 10-1-18TS do herbaty, nasion, ziaren kawy, ziaren czekolady, rodzynek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 65 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 14-głowicowa 10-1000g 3L szalka do suszone orzeszków ziemnych AUF14-2-9
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 3 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-60 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 14-głowicowa 10-1000g 2 l szalka do nasion i orzechów AUF14-3-1
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 14 |
| Wydajność szt./minutę | 0-130 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 14 głowicowa 10-1500g 2L szalka AUF 14-1-18TS do herbaty, nasion, ziaren kawy, ziaren czekolady, rodzynek
| Zakres ważenia | 10-1500g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 14 |
| Wydajność szt./minutę | 120 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
