Naważarka taśmowa 10-6000g 12 głowicowa AUF12-2-5 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
62,000.00 zł + VAT 23%
| Głowice | 12 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Produkt dostępny na zamówienie
Aplikacja
Ręczna waga taśmowa z 12 głowicami przeznaczona jest do ważenia dużych bloków, pasków i materiałów o słabej płynności, takich jak ryby, makaron, krewetki i inne produkty wodne, mięso i inne materiały.
Cechy
1. Zastosowanie specjalnego, precyzyjnego i spełniającego najwyższe standardy ogniwa obciążnikowego.
2. Modułowa płytka drukowana realizuje inteligentny, stabilny tryb wielokrotnego próbkowania, dzięki czemu ważenie jest dokładniejsze.
3. Inteligentny alarm awarii, wygodna konserwacja.
4. Skoncentrowany tryb rozładowania zapewniający względne stężenie materiałów i zwiększający prędkość pracy maszyny.
5. Inteligentne dostosowywanie liczby tacek ważących w celu osiągnięcia podwójnych standardów ważenia i liczenia.
Charakter mechaniczny
1. Dwurzędowy układ liniowy, łatwy w obsłudze przez personel warsztatowy.
2. Konstrukcja tacy wagowej typu taśmowego pozwala skutecznie rozwiązać problem podawania lepkich lub dużych materiałów o niskiej płynności.
3. Wyświetl sygnał świetlny LED, wyczyść kierunek podawania i obszar podawania oraz skutecznie zidentyfikuj aktualny stan odpowiedniej tacy.
4. Łatwo odłączany pas transportowy, łatwy do czyszczenia.
5. Interfejs HMI ułatwiający samodzielną naukę i wymianę informacji.
Specyfikacja techniczna
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Podobne produkty
Naważarka taśmowa 50-1000g 12 głowicowa AUF 12-2-4 do ważenia produktów o niskiej płynności, takich jak ryby, makarony, mięs
| Głowice | 14 |
|---|---|
| Wydajność szt./minutę | 30 |
| ZASTOSOWANIE | Mięso, Mrożona żywność, Owoce i warzywa, Owoce morza, Produkty lepkie, Świeża żywność |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 2-200g 0,5 szalka AUF S10-1-1 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 2-200g 10 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,5 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka mini z wagą 10 głowicowa 1-60g 0,3 szalka AUF S10-1-2 do granulek nasion, ziaren, herbaty
| Zakres ważenia | 1-60g 10 głowic |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 0,3 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 60 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Mixowanie mieszanie, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10-głowicową ze stali węglowej 10-1000g 1,6L szalka do herbaty, nasion, ziaren kawy, ziaren czekolady, rodzynek AUF10-1-1T
| Objętość zasobnika (litry) | 1,6 |
|---|---|
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-65 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 10-1000g 2 l lub 1,6 szalka AUF 10-3-2 do granulek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 18 |
| Wydajność szt./minutę | 180 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
Naważarka z wagą 10 głowicowa 100-3000g 5 l szalka do małych granulek AUF M10-1-17
| Zakres ważenia | 100-3000g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 5 |
| Głowice | 10 |
| Wydajność szt./minutę | 0-50 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
Naważarka z wagą 18 głowicowa 10-1000g 2 l szalka AUF 18-3-1 do granulek
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
|---|---|
| Objętość zasobnika (litry) | 2 |
| Głowice | 18 |
| Wydajność szt./minutę | 180 |
| ZASTOSOWANIE | Granulowane, Przekąski, Tabletki, Ziarna i nasiona |
