Stół obrotowy odbiorczy gotowych projektów
11,000.00 zł + VAT 23%
Maszyna pakująca w gotowe torebki doypack stojące
79,000.00 zł
Maszyna pakująca w doypack wagonasypywarka 10-14 głowic
160,000.00 zł + VAT 23%
Produkt dostępny na zamówienie
0
Opis
Warunki handlowe
TERMIN REALIZACJI
Proszę wysłać zapytanie z formularza w produkcie w celu poznania terminu realizacji. Termin realizacji może być też podany w opisie szczegółów.
DOSTAWA
- Dostawy małych przesyłek do 31,5 kg realizujemy w ciągu 1-2 dni firmą kurierską DPD.
- Dostawy dużych wysyłek na paletach do 1000 kg realizujemy Schenker lub Poczta Polska do 48h
- Dostawy nietypowych wymiarów realizujemy własnym transportem lub dedykowany.
Koszt wysyłki jest zawsze dodatkowo płatny zależny od wagi i gabarytów.
Kategorie: GRANULOWANE, NASYPYWANIE, PROSZEK
Podobne produkty
Zgrzewarka ciągła z systemem wysysania powietrza vaccum
9,500.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | SASZETKI, TOREBKI i SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne, Zgrzew |
Nasypywarka 4 głowicowa sypkich i ziaren
36,000.00 zł + VAT 23%
Pionowa maszyna pakująca z naważarką liniową
129,000.00 zł + VAT 23%
| OPAKOWANIA | TOREBKI i SASZETKI, WORKI |
|---|---|
| Pakowanie | GRANULOWANE, PROSZEK, Sypkie |
| Typ produktu (zawartość) | Orzechy, Ryż, Suszone owoce, Ziarna |
| Skład maszyny | maszyna pakująca, naważarka liniowa, podajnik, taśmociąg odbierający gotowy produkt |
| Wydajność szt./minutę | 5, 50 |
| Materiał | BOPP, CPP, PET/AL/PE |
| Cechy maszyny | Angielskie menu, Automatyczny podajnik, Części ze stali nierdzewnej, Czujnik do zadrukowanej folii, Obudowa ze stali nierdzewnej, Panel dotykowy, Wymaga podłączenia kompresora |
| Zakres ważenia | Z 10-1000 g |
| Ciśnienie powietrza (MPa) | 0,8 |
| Termin realizacji (dni) | 90 |
| Opcje płatne | Datownik, Dogazowanie, Tubus pod inną szerokość opakowania, Wibracje zbiornika, Wykrojnik nacięcia do łatwego otwierania, Zgrzew 4 stronny |
| Tolerancja +/- | 2-3 g |
| Zasilanie | 380 V 50 Hz |
| Wymiary maszyny dł. x szer. x wys. (mm) | 2800 |
| Zużycie powietrza m3/min | 0,45 |
| Moc maszyny kW | 4,2 |
| Szerokość folii (mm) | 320 |
| Szerokość opakowania (mm) | 30-160 |
| Wysokość opakowania (mm) | 100-250 |
| Grubość materiału (mm) | 0,04-0,13 |
| ATUTY | Kontakt z art. spożywczymi, łatwa do wyczyszczenia, Łatwa regulacja, pakuje opakowania o różnych rozmiarach i pojemnościach, powierzchnia gładka ze stali nierdzewnej, Prosta obsługa |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Kosmetyczna, Spożywcza |
