Torebki flat bottom eko kraft barierowa PAP50/ALU7/PE60 + easy-open + ze struną boczną
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Pojemność (g) | 200-250g, 400-500g, 900-1000g |
| Wymiary torebki (mm) | 120x80x200mm, 130x90x255mm, 150x100x330mm |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | Papier Kraft50 / ALU7 / PE60 |
| Kolor torebki | Papier kraft natura |
| Karton box | 500 |
| Typ zamknięcia | Strunowe pocket zip |
| Opcje torebki | Wentyl |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych., Wytrzymałość |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Herbata, Karma dla zwierząt, Kawa mielona, Kawa ziarnista, Orzechy, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu



