Torebki doypack ze struną na słodycze
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
|---|
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Doypack transparentny matowy 90×150+30 mm 5000szt.
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack typ płaski |
| Materiał | MOPP/PET/PE |
| Typ zamknięcia | Zgrzew |
| Grubość materiału (mm) | 0,15 |
| Szerokość opakowania (mm) | 90 |
| Wysokość opakowania (mm) | 150 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | TRANSPARENT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 17×24+4 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 170 |
| Wysokość opakowania (mm) | 240 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 18×26+4 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 180 |
| Wysokość opakowania (mm) | 260 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 18×30+5 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 180 |
| Wysokość opakowania (mm) | 300 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 20×30+5 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną, Torebka Doypack ze struną i okienkiem |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 200 |
| Wysokość opakowania (mm) | 300 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 22×31+5 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 220 |
| Wysokość opakowania (mm) | 310 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 23×35+5 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 230 |
| Wysokość opakowania (mm) | 350 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |
Doypack struna okienko 30×40+6 cm 5000szt. papier kraft
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną |
| Materiał | Paper/PET/CPP |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Grubość materiału (mm) | 0,28 |
| Szerokość opakowania (mm) | 300 |
| Wysokość opakowania (mm) | 400 |
| Kształt podstawy | Owal |
| KOLOR | KRAFT |
| Termin realizacji (dni) | 70 |
| Minimalna ilość (szt.) | 5000 |