Waga kontrolna taśmowa 2-200g AUF 200-2-2
| Wydajność szt./minutę | 150 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 5-200g AUF 200-2-1
| Wydajność szt./minutę | 150 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 100-1000g AUF 1000-1-1
| Wydajność szt./minutę | 80 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 100-1000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 5-200g 100 szt./min AUF 200-1-1
| Wydajność szt./minutę | 100 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g 100 szt./min |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 10-2000g 80 szt./min AUF 2000-1-1
| Wydajność szt./minutę | 80 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 10-2000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 100-2000g AUF 2000-2-2 Szybka
| Wydajność szt./minutę | 90 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 100-2000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 10-3000g 50 szt./min AUF 3000-1-1
| Wydajność szt./minutę | 40 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 10-3000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 100-1000g AUF 1000-1-2 wielopoziomowa kontrola do sortowania w rolnictwie
| Wydajność szt./minutę | 100 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 100-1000g wielopoziomowa |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 5-200g AUF 200-2-4 podwójna
| Wydajność szt./minutę | 90 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5-200g podwójna |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 10-6000g 40 szt./min AUF 6000-1-1
| Wydajność szt./minutę | 40 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 10-6000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |
Waga kontrolna taśmowa 30kg AUF 30000-2-1
| Wydajność szt./minutę | 30 |
|---|---|
| Zakres ważenia | 5000-30000g |
| BRANŻE | Chemiczna, Farmaceutyczna, Instant, Kawy, Herbaty, Kosmetyczna, Kremy, żele, mydła, Mąki, Ryż, Panierki, Makarony, Mięso, Ryby, Oleje, Octy, Syropy, Owoce Warzywa, Pasze i nawozy, Słodycze, Przekąski, Sosy, pasty, przyprawy, Spożywcza, Suplementy |