Torebka doypack eko kraft małe okienko 2000 ml 210x100x310 PAP50/PET12/CPP60 + easy-open + struna 100 szt.
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Dostępność | 2-3 tygodnieStaramy się nabieżąco produkować na magazyn i utrzymywać stany magazynowe aby opakowania były dostępne od ręki. |
| Typ torebki | Torebka Doypack ze struną i okienkiem |
| Pojemność (ml) | 2000 ml |
| Pojemność (g) | 550-750g |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Kolor torebki | Papier kraft natura |
| Wymiary torebki (mm) | 210x310x100 |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | Papier Kraft (50) / PET (12) / CPP (60) |
| Karton box | 500 |
| Atuty | do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych. |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Herbata, Karma dla zwierząt, Kawa mielona, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Orzechy, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD, Zestawy Świąteczne |
Torebka doypack eko biała barierowa 2000 ml 210x100x310 mm PAP50/ALU9/CPP60 + easy-open + struna 100 szt.
Torebka doypack eko kraft barierowa 2000 ml 210x100x310 mm PAP50/ALU9/CPP60 + easy-open + struna 100 szt.
| Waga | 11.5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Dostępność | 2-3 tygodnieStaramy się nabieżąco produkować na magazyn i utrzymywać stany magazynowe aby opakowania były dostępne od ręki. |
| Pojemność (ml) | 2000 ml |
| Pojemność (g) | 400-500g |
| Wymiary torebki (mm) | 210x310x100 |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | Papier Kraft (50) / ALU (9) / CPP (60) |
| Kolor torebki | Papier kraft natura |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Karton box | 500 |
| Opcje torebki | EurodziurkaDodatkowo płatne wycięcie euro otworu, Nadruk, Wentyl |
| Atuty | do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych. |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Herbata, Karma dla zwierząt, Kawa mielona, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Orzechy, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD, Zestawy Świąteczne |



