Torebki doypack BLACK MAT ALU OPP20MAT/AL7/PE80 + easy-open + ze struną
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Torebki doypack BLACK KRAFT SMALL WINDOW PAP70black/PET12/CPP30 + easy-open + ze struną
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Wymiary torebki (mm) | 1000ml 180x90x290mm, 250ml 110x65x185mm, 500ml 130x70x225mm, 750ml 160x80x270mm |
| Pojemność (ml) | 1000 ml, 250 ml, 500 ml, 750 ml |
| Pojemność (g) | 100-150g, 200-250g, 250-350g, 550-750g |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | PAPblack/PET/CPP |
| Kolor torebki | Biały |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., easy open, odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych., zaokrąglone narożniki |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Herbata, Karma dla zwierząt, Kawa mielona, Kosmetyki, Orzechy, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Torebki flat bottom EKO KRAFT ALU barierowa PAP/ALU/PE+ easy-open + ze struną boczną + wentyl
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Pojemność (g) | 200-250g, 400-500g, 900-1000g |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | Papier Kraft / ALU / PE |
| Kolor torebki | Papier kraft natura |
| Wentyl | Tak |
| Typ zamknięcia | Strunowe pocket zip |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Kawa mielona, Kawa ziarnista, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Torebki flat bottom WHITE MATTE OPPmat/PETmet/PE + easy-open + ze struną boczną + wentyl
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Wymiary torebki (mm) | 1000g 150x100x330 mm, 250g 120x80x200 mm, 500g 130x90x255 mm |
| Pojemność (g) | 200-250g, 400-500g, 900-1000g |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | OPPmat/PETmet/PE |
| Kolor torebki | Biały |
| Wentyl | Tak |
| Typ zamknięcia | Strunowe pocket zip |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., easy open, odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych., zaokrąglone narożniki |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Kawa mielona, Kawa ziarnista, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Torebki flat bottom GOLD MATTE OPPmat/PETmet/PE + easy-open + ze struną boczną + wentyl
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Wymiary torebki (mm) | 1000g 150x100x330mm OPP20mat/PETmet12/PE100, 250g 120x80x200mm OPP20mat/PETmet12/PE80, 500g 130x90x255mm OPP20mat/PETmet12/PE80 |
| Pojemność (g) | 200-250g, 400-500g, 900-1000g |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | OPPmat/PETmet/PE |
| Kolor torebki | Złoty |
| Wentyl | Tak |
| Typ zamknięcia | Strunowe pocket zip |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., easy open, odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych., zaokrąglone narożniki |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Kawa mielona, Kawa ziarnista, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Torebki flat bottom BLACK MATTE OPPmat/PETmet/PE + easy-open + ze struną boczną + wentyl
| Waga | 15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 58 × 38 × 22 cm |
| Wymiary torebki (mm) | 1000g 150x100x330mm OPP20mat/PETmet12/PE100, 250g 120x80x200mm OPP20mat/PETmet12/PE80, 500g 130x90x255mm OPP20mat/PETmet12/PE80 |
| Pojemność (g) | 200-250g, 400-500g, 900-1000g |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | OPPmat/PETmet/PE |
| Kolor torebki | Czarny |
| Wentyl | Tak |
| Typ zamknięcia | Strunowe pocket zip |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., easy open, odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych., zaokrąglone narożniki |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Kawa mielona, Kawa ziarnista, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD |
Wybierz opcje
Ten produkt ma wiele wariantów. Opcje można wybrać na stronie produktu
Torebka doypack eko kraft barierowa 100 ml 85x50x145 mm PAP50/ALU9/CPP60 + easy-open + struna 100 szt.
| Dostępność | 2-3 tygodnieStaramy się nabieżąco produkować na magazyn i utrzymywać stany magazynowe aby opakowania były dostępne od ręki. |
|---|---|
| Pojemność (ml) | 100 ml |
| Pojemność (g) | 10-30g |
| Wymiary torebki (mm) | 85x145x50 |
| Materiał (grubość w μm)Wybierz materiał torebek | Papier Kraft (50) / ALU (9) / CPP (60) |
| Kolor torebki | Papier kraft natura |
| Typ zamknięcia | Strunowe klasyczne |
| Opcje torebki | EurodziurkaDodatkowo płatne wycięcie euro otworu, Nadruk, Wentyl |
| Atuty | Barierowość na parę wodną, Barierowość na tlen, do kontaktu z żywnością, do nadrukuTorebki nadają się do nadruku. Możliwość nadruku CMYK+W możesz zamówić już od 1000 sztuk, dzięki czemu w pełni spersonalizujesz swoje opakowanie., odporne na promienie światłaOdporne na promienie światła, WodoodporneTorebki wykonane są z materiałów wodoodpornych., Wytrzymałość |
| ZastosowanieWybierz zastosowanie | Herbata, Karma dla zwierząt, Kawa mielona, Kawa ziarnista, Kosmetyki, Orzechy, Owoce liofilizowane, Przekąski, Przyprawy, Suplementów diety, Susz CBD, Zestawy Świąteczne |